Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vinteden a szállítási címke...

Vinteden a szállítási címke lekérése gomb megnyomásával mi történik?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam, az email címemre küldi a címkét. Esetleg nem jelenik meg a chatben is? (Sajnos megszűnt az email címem, és nem tudom megnézni, ha emailben kapom csak meg 😓)

2023. ápr. 3. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Lekérdeződik a szállítási cimke.
2023. ápr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos választ... ja nem. Kifejtettem, mit szeretnék tudni 🙄
2023. ápr. 3. 14:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Nehogy megnyomd. Belehalnál.
2023. ápr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem mertem rányomni, mert ha tényleg csak emailre megy, akkor nem biztos, hogy újra el lehet küldeni majd később egy másik címre. Ezért kértem tapasztalatokat. Bunkózásra nincs szükségem.
2023. ápr. 3. 14:36
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon durva mennyire életképtelen a legtöbb ember. Elképesztő, szinte hihetetlen.
2023. ápr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a választ. 🙂
2023. ápr. 3. 14:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Lecseréled az email címet olyanra, ami még a birtokdoban van?
2023. ápr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rajta vagyok, de nem lehet megváltoztatni, csak ha előbb beléptem a régi emailembe, és igazoltam, hogy meg akarom változtatni, amit nem tudok megtenni. Írtam a supportnak ez ügyben, remélem hamar válaszolnak, mert ketyeg az óra, fel kéne adni a csomagot 😓
2023. ápr. 3. 19:27
 9/9 anonim ***** válasza:
A chatben is megjelenik a kód.
2023. ápr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!