Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Angliába küldenék csomagot...

Angliába küldenék csomagot TNT futárszolgálaton keresztül. A vevő előre utalja a pénzt a termékre is és postaköltségre is. Miután én feladtam a csomagot ő visszatudja igényelni az utalását vagyis megtudkárostani ilyen módon?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 16. 13:49
 1/4 Koplárovics Béci ***** válasza:

Ne csodálkozz majd, hogy "elutalják" a pénzt (legalábbis kapsz egy bizonylatot róla), ami ugyan nem érkezik meg, mert "letétbe helyeződik" addig, amíg meg nem adod a valós TNT fuvarlevélszámot. És persze jön majd némi fenyegetés feljelentéssel meg ilyesmi. Persze a pontos lefolyás itt-ott eltérhet.


Mi az a termék, amit ennyire megéri Angliába szállíttatni, bő 10-20000Ft-ért (30-50EUR-ért), ami ott nincs használtan féláron?

2023. ápr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

#1 Jól mondja, ez egy tipikus átverés.

Ha a számládra megérkezett a pénz, akkor küldj csomagot, addig minden más kamu

2023. ápr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy laptopról lenne szó. Soha nem küldtem külföldre semmit ezért csak azt gondoltam, hogy megérheti a vevőnek mivel talán ez a tipus itthon olcsóbb, de tényleg sok ehhez hasonló csalást olvastam. Köszönöm a segitséget inkább elállok az eladástól nem ér annyit.
2023. ápr. 16. 21:42
 4/4 anonim ***** válasza:
#3-as jól teszed, ez tipikus átverés
2023. ápr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!