Az normális, ha mindenbol a legolcsobbat akarom venni, pedig a dragabbat is ki tudnám fizetni?
Ugyan igy vagyok ezzel, mindenbol a legolcsobbat veszem, de en inkabb mert sajnalom erte a penzt, ruhat ami jol all lehet venni 4 ezerert, meg lehet venni 20+ ert.
Kajat meg soha nem rendelek, etterembe se jarok soha, inkabb otthon fozok, mert olcsobb.
Kocsival is igy vagyok, nekem az a lenyeg hogy vigyen el A-bol B-be, ami egy olcsobb is megteszi, nem adok erte tobb milliot.




válasza:Nem normalis, ha pl. megengedheted magadnak az egeszseges taplalkozast, de te a legolcsobb szart eszed helyette.
Aki ezt normalisnak tartja, az valoszinuleg azert, mert szinten nem normalis.




válasza:Nem az. Nem éri meg a legolcsóbbat venni gyakorlatilag semmiből sem.
Általában elmondható, hogy bármiből a legolcsóbb az olyan minőségű, hogy jobban jár az ember, ha inkább vesz egy normálisat kicsivel több pénzért.




válasza:



válasza:



válasza:Én törekszem a legjobb ár-érték arányú vételre.
PL ruha szempontjából én soha nem veszek olcsó ruhát, mert azok nagyon rossz minőségűek.
Ezért kizárólag viszonylag drága ruháim vannak, sőt volt, hogy varrattam ruhát.




válasza:



válasza:Az ár-érték arányt kell nézni. Van olyan termék, amiből meg lehet venni a legolcsóbbat, mert nincs jelentősége, de van, ahol nagyon nem.
Tartós fogyasztási cikkek esetében sokszor a drágább az olcsóbb, mert tovább bírja. Nem mindegy, hogy valamire kiadsz 30 ezer Ft-ot, de fél év múlva vehetsz egy másikat, miközben a 100 ezer Ft-os meg évekig bírná.
Élelmiszerek esetében meg az is számít, mi mennyire egészséges.
Kapcsolódó kérdések:
Elnézést a hülye kérdésért, de vagy 5 éve nem vettem fehérjeport és most kitaláltam, hogy mivel a diétám során alig eszem szinte bármit, ezért akár egy egész étkezést is kiválthatnék egy ilyen egyszerű shake-el. Ha lehet akkor ne nyissunk vitát arról, hogy nem kéne...
Mondjuk 1000 Ft alatt?
Nem kell hogy nagy extra márka legyen, egy normál vízforraló ami nem megy tönkre 1-2 év után, és maximum 3-4000 Ft? A Pennyben szokott lenni ilyen időről időre, de most pont nincs. Hol érdemes venni?
Eddig royallal etettem, de személyes okokból egy hónapig elég szűk keretem van kutyatápra. Mit adják neki? Nem szeretnék pedigreevel etetni. Azonban 800Ft/kg alatti táp kellene.
Cs Source (128+) Cs Go (128+ legyen meg) R6 Siege (75+ felett) Dota 2 GTA 5 (60+) Minecraft Tudom tudom ez így elég komplikált, mivel az adott címek is elég eltérők, de ha esetleg valaki tudna olyan kártyát mondani, ami ezeket ilyesmi FPS számmal kihajtja,...
Nézegetem az ázsiai kis autókat, de úgy látom, hogy mindegyik csak robotizált manuálissal vagy CVT-vel kérhető. Azt tudom, hogy pl. a MOL Limo Kia Picantói 4 sebességes bolygóművesek, de az a széria már kifuthatott, mert a Kia honlapján már csak 5 sebességes...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




