Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az normális, ha mindenbol a...

Az normális, ha mindenbol a legolcsobbat akarom venni, pedig a dragabbat is ki tudnám fizetni?

Figyelt kérdés
Legyen az ruha, kaja, barmi.

2023. ápr. 21. 15:43
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%

Ugyan igy vagyok ezzel, mindenbol a legolcsobbat veszem, de en inkabb mert sajnalom erte a penzt, ruhat ami jol all lehet venni 4 ezerert, meg lehet venni 20+ ert.


Kajat meg soha nem rendelek, etterembe se jarok soha, inkabb otthon fozok, mert olcsobb.


Kocsival is igy vagyok, nekem az a lenyeg hogy vigyen el A-bol B-be, ami egy olcsobb is megteszi, nem adok erte tobb milliot.

2023. ápr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Szerintem normális, én is próbálom mindenből a legolcsóbbat venni, illetve nem nagyon szoktam utazni sem, mert az sem olcsó...
2023. ápr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Igen, normális.
2023. ápr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

Nem normalis, ha pl. megengedheted magadnak az egeszseges taplalkozast, de te a legolcsobb szart eszed helyette.

Aki ezt normalisnak tartja, az valoszinuleg azert, mert szinten nem normalis.

2023. ápr. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem az. Nem éri meg a legolcsóbbat venni gyakorlatilag semmiből sem.

Általában elmondható, hogy bármiből a legolcsóbb az olyan minőségű, hogy jobban jár az ember, ha inkább vesz egy normálisat kicsivel több pénzért.

2023. ápr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Normális, de egyetértek az 5-ös válaszolóval, a legolcsóbb nem minden esetben egyezik meg azzal, ami ár/érték arányban a legjobb. És végül nem is biztos, hogy azzal jársz a legjobban, ha mindig mindenből ész nélkül a legolcsóbbat veszed. Egyik futó cimborám mindig elmondja, hogy ő nem hajlandó 30 ezret fizetni egy cipőért. Cserébe fél- egyévente költ 6-8.000-t cipőre. Én meg tök jól elvagyok az ötéves cipőmmel, amit akkor vettem 25-ért. Na, akkor ki is járt jobban?
2023. ápr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindig mindenből kényszeresen a legolcsóbbat venni nem normális. De ha az olcsónak is jó az ár/érték aránya, akkor normális, ha azt veszed. Pl. a Lidl, Aldi sajátmárkás termékei ugyanolyan jók, mint a nagy márkák, de olcsóbb.
2023. ápr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én törekszem a legjobb ár-érték arányú vételre.


PL ruha szempontjából én soha nem veszek olcsó ruhát, mert azok nagyon rossz minőségűek.

Ezért kizárólag viszonylag drága ruháim vannak, sőt volt, hogy varrattam ruhát.

2023. ápr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
Keress fel egy szakembert, valamo hibas gyerekkori minta miatt csinalod ezt.
2023. ápr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Az ár-érték arányt kell nézni. Van olyan termék, amiből meg lehet venni a legolcsóbbat, mert nincs jelentősége, de van, ahol nagyon nem.


Tartós fogyasztási cikkek esetében sokszor a drágább az olcsóbb, mert tovább bírja. Nem mindegy, hogy valamire kiadsz 30 ezer Ft-ot, de fél év múlva vehetsz egy másikat, miközben a 100 ezer Ft-os meg évekig bírná.


Élelmiszerek esetében meg az is számít, mi mennyire egészséges.

2023. ápr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Mi most a legolcsóbb fehérjepor ami azért normálisabb minőségű?

Elnézést a hülye kérdésért, de vagy 5 éve nem vettem fehérjeport és most kitaláltam, hogy mivel a diétám során alig eszem szinte bármit, ezért akár egy egész étkezést is kiválthatnék egy ilyen egyszerű shake-el. Ha lehet akkor ne nyissunk vitát arról, hogy nem kéne...

Hol lehet legolcsóbban normális vízforralót venni?

Nem kell hogy nagy extra márka legyen, egy normál vízforraló ami nem megy tönkre 1-2 év után, és maximum 3-4000 Ft? A Pennyben szokott lenni ilyen időről időre, de most pont nincs. Hol érdemes venni?

Melyik a legolcsóbb normális minőségű kutyatáp?

Eddig royallal etettem, de személyes okokból egy hónapig elég szűk keretem van kutyatápra. Mit adják neki? Nem szeretnék pedigreevel etetni. Azonban 800Ft/kg alatti táp kellene.

2020-ban, melyek a legolcsóbb kártyák, amivel normálisan futnak, az alábbi címek?

Cs Source (128+) Cs Go (128+ legyen meg) R6 Siege (75+ felett) Dota 2 GTA 5 (60+) Minecraft Tudom tudom ez így elég komplikált, mivel az adott címek is elég eltérők, de ha esetleg valaki tudna olyan kártyát mondani, ami ezeket ilyesmi FPS számmal kihajtja,...

Melyik jelenleg a legolcsóbb új autó, amelyik normális bolygóműves vagy duplakuplungos automata váltóval van szerelve?

Nézegetem az ázsiai kis autókat, de úgy látom, hogy mindegyik csak robotizált manuálissal vagy CVT-vel kérhető. Azt tudom, hogy pl. a MOL Limo Kia Picantói 4 sebességes bolygóművesek, de az a széria már kifuthatott, mert a Kia honlapján már csak 5 sebességes...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!