Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb élelmiszer bolt(Áriáig és minőségileg) a felsoroltak közül? Auchan, Interspár, Spár, Tescó, Lidl, Penny, Coop?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 24. 21:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ezek kozul es ezen szempontok menten a Lidl
2023. ápr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lidl és az Aldi a legjobb, utánuk a Tesco a legutolsó meg a Coop..!
2023. ápr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
(Tudom, hogy Aldi nem szerepelt a felsorolásban, de akkor is...:))
2023. ápr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A Lidl a legjobb talán, főleg a zöldség, gyümölcs felhozatal miatt.


A Spar/Interspar minőségre talán jobb, mint az Auchan és Tesco (főleg hústermékeknél) de drágább is. Az Aldit én velük egy sorban említeném, ott a húsok szerintem nagyjából rendben vannak, de nekem pl. normális zöldséget, gyümölcsöt nem sikerül vennem mindenből. Tehát bemegyek, hogy veszek paradicsomot, de lehet, hogy csak paprika van. Annak az ára viszont nem annyira magas, mint a Sparban.


Szerintem amiben az Aldi jobb, mint a Lidl, azok az időszakos termékek, pl. virágláda és társai. Azokat jó áron és aránylag jó minőségben ki lehet fogni (ahogy a lidl-ben is), viszont az Aldi nekem általában jobban eltalálja, hogy mit akarok venni és mikor. (pl. magaságyást, kerti bútort stb.-t).


Coop-ban, Penny-ben nem voltam évek óta, úgyhogy azokat nem tudom.

2023. ápr. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Aldi lidl metro
2023. ápr. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Interspar és a nem említett Aldi megosztott első helyen. Az Aldi húskínálata számomra értelmezhetetlen, viszont jók a bio és mentes termékek. Az Interpsar kb fordítva viszont alap dolgok megvannak. És sokkal inkább jellemző rá a "mindig, mindent lehet kapni".

Egyébként vannak nagyon jó Tesco üzletek (főleg a közepes, tehát hiper kategóriában, országosan 3-4 ilyen hely lehet) - hús itt sincs, de az a bizonyos "kb minden" igen, és az áraik is igen jók. Külön kedvenceim amiatt hogy árusítanak FEKETE (nem őrgréj, nem ződ, fekete) és natúr roiboos (nem vanéliás, natúr) teát - nem tudom, rajtam kívül bárki más él-e ezekkel :)

Illetve van 1-2 Auchan (pl. a kecskeméti) ami kiemelkedően jó.

Ezért övék a megosztott 2. hely.

Sima spár üzletből is van jó, de egyre ritkább. Több olyan helyen is, ahol Interspart sejtenél. A nagyobb, belvárosi üzleteik is jók a különböző nagyvárosokban.

Ezért a 3. hely.

Coop: itt még az sincs, mint a CBA-nál, hogy üzemeltetője válogatja, legalábbis én nem láttam jó példát az elmúlt években. Kivéve talán egyet, egy kisváros lakótelepén. Kb mindent lehet kapni és kb jó minőségben, jó áron. De ez 1 db! Lidl, Penny nálam még mindig a gagyi diszkont szinonimája, hiába vannak a lidlben elvétve jó szezonális termékek és akciók. Megosztott utolsó hely.

2023. ápr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Nálam a Penny az első, imádom, legjobb. Olcsó és széles a kínálat. A legrosszabb az Aldi és Tesco. Lidl még jó, csak gyenge a húskínálat, és a német vezetés kezd vegán párti lenni, így ezért én megpróbálom idővel elhagyni a Lidlt.
2023. ápr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
Auchan nincs a közelemben, Sparban meg a kész szendvicsek verhetetlenek. Ott mást mondjuk nem veszek.
2023. ápr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja és Tesco-ból a hiper ALATTI kategóriára gondoltam, természetesen.
2023. ápr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz belőni, mert pl én Budán élek 30 éve és itt Penny alig van ők pesti oldalon terjeszkedtek jellemzően. Tesco van, de bűn rosszak ( kosz, választék nulla stb.), ehhez képest csak pislogtam legutóbb barátnőméknél pesti oldalon milyen fullos. Mondom jééé ilyen is lehet? :D frankón mint aki eddig nem ezen a Földön élt.

SPAR, Aldi, Lidl rengeteg van felém így jellemzően ezekbe járok + Auchan ( Savoya és Budaörs). Ezek közül attól függ melyikbe megyek milyen típusú élelmiszer kell, de Spar messze a legdrágább közülük.

2023. ápr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!