Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik fizetős tőzsde előreje...

Létezik fizetős tőzsde előrejelzés oldal?

Figyelt kérdés
Olyan oldal, amire ha befizetek, profik által meghatározott előrejelzést kapok.
2023. máj. 2. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Annyira létezik mint a profi Tippmix tippadó oldalak.

Azokból sem gazdagodott még meg senki.

2023. máj. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Létezik, persze. Csak mivel ők sem látják a jövőt, ezért kb. annyi értelme van egy ilyen előfizetésnek, mint a cserebogárlevesnek.
2023. máj. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, az keres vele aki uzemelteti
2023. máj. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Létezik. De úgy is hívják, hogy bróker. Ha egy megfelelő számlamérettel rendelkezel (minden brókercégnél más és más ez az összeg), akkor rendszeres időközönként felhív a cégtől egy bróker (egy elemző), és átbeszéli veled a portfóliódat. (Vagy emailezik veled, vagy csetel, vagy WhatsAppozik, ahogy te szeretnéd.) És tájékoztat az elemzői várakozásokról is. A lentebb linkelt képen az látszik, hogy egy április végi ilyen beszélgetés hatására meglongoltam a lisztet. Mert az elemzői várakozások a liszt drágulását jelezték előre. Aztán mivel tovább csökkent a liszt ára, a következő általam trendfordulónak tartott mélypontnak hitt ponton újra vettem. Meg 630 USD körül még egyszer, harmadjára is. De az ereszkedő trend folytatódott. Erre megvontam a vállam, realizáltam a veszteséget, becsuktam az összes liszt longomat, és tudomásul véve, hogy a trend ereszkedő, megshortoltam a lisztet egy fél LOT-tal. Jelenleg ez a kötésem 1700 USD körüli nyereségben van, ha most lezárnám, akkor az fedezné a korábbi liszt veszteségeimet. De most úgy döntöttem, hogy tartom még egy kicsit.

Hova akarok ezzel a hosszú bevezetővel kilyukadni? Oda, hogy a profik is tévednek. És hiába kapod a jó tippeket, ha nincs meg a józan eszed, és a kereskedési gyakorlatod, akkor nem jutsz előrébb. Másrészt a bróker az elemzői várakozásokról tájékoztat. Ami NEM minősül befektetési tanácsnak!!! És a te döntésed, a te felelősséged, hogy az általa elmondottak alapján te hogyan döntesz. Te kötöd a kontraktusokat. Te nyersz, vagy buksz vele. A te felelősséged. A te pénzed! Ezt nem tudod áthárítani sohasem másra. És nekem is eszem ágában sincs a brókert hibáztatni a hibás liszt tanács miatt. Én magam döntöttem három alkalommal is úgy, hogy veszek. És három hibás döntés után, végre negyedjére meghoztam a jó döntést. Szóval ez nem a tanácson, hanem rajtam, vagy rajtad múlik, kedves barátom.


[link]

2023. máj. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha lotról beszél az már alapban tőkeáttételes szokott lenni egy kisbefektetőnek. Egy kisbefektető nagyon nehezen lehet sikeres. Egy rendes brókercégnégnél ami tud tbsz számlát is nyitni, hát bizony a célár és minimumdíjat sem árt figyelembe venni. Nem lesz kevés a kötésméret. Egy kisbefektetőnek nagyon magas az az összeghatár ahol minimumdíj egyenlő lesz a feltüntetett jutalék százalékával.

A cfd-s brókercégek meg a spreadben kaszálnak. Ha befektetésnek szánod, vagy megélhetésnek, akkor felejtős a dolog szerintem.


Az előrejelzés bejöhet persze, de azért azt is figyelembe kell venni, hogy azért 5-10 %-os stop távolságot nem árt tartani, mert hiába a jó célár(hozam)/ kockázat arány, az lehet hogy kistoppolódással fog végződni. Na meg ha keteskedési költség szinten számolod a hozam/kockázat arányát, na meg diverzifikálsz is, mert nem akarsz egy tartós oldalazásba beragadni.... Hát úgy már öszzetettebb a dolog. Kérdés az hogy így mindent beleszámítva felül tudsz-e teljesíteni.


Persze van értelme fizetni, de mint előttem elhangzott jósolni senki nem tud. Önmagában erre hagyatkozni nem szabad!

2023. máj. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!