Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem 8000 Ft értékben és...

Rendeltem 8000 Ft értékben és utánvételi fizetéssel kell fizetni. Az hogy működik pontosan? Mennyit illik adni borravalónak?

Figyelt kérdés

#borravaló #rendelés #futár #Utánvételi fizetés
2023. máj. 3. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Ha hozza a futár a csomagot neki fizeted ki készpénzzel vagy kártyával. Annyi borravalót adsz amennyit szeretnél. Nem ismerjük az anyagi helyzeted. Én 200-500 forint közt szoktam.
2023. máj. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Én 500 Forintot szoktam adni. Szegények mindig meglepődnek, mert már nem nagyon kapnak.
2023. máj. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Én nem adok borravalót, van neki is fizetése, nekem sem adtak sosem.
2023. máj. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Ahogy az első is írja, te a futárnak/postásnak fizetsz amikor átveszed a csomagot, és majd ők juttatják el a feladónak a kellő összeget.

Borravalónál ha olyan a helyzet, akkor fel szoktam nekik kerekíteni. Mondjuk 8330-as csomagért 8500-at fizezek.

2023. máj. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Soha, mert nem veszek már semmit utánvéttel. Régebben is csak az aprót kerekítettem fel, 8130 esetén 8200-at kapott. Aztán volt pár bunkó szemét aki szívbaj nélkül odamondta, hogy 8500 lesz a csomag, én meg mondtam, hogy nem, nem annyi és még meg volt sértődve és nem egy alkalommal fordult elő ilyen. Be is panaszoltam ezeket mind, aztán szépen le is álltam az utánvételezésről, ezerszer jobb így, legtöbbször ott se vagyok, csak ledobja a csomagot és megy tovább nekem meg nem kell várogatnom rá és nincs ez a borravaló hiszti se.
2023. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!