Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ingatlanközvetítő irodákról...

Ingatlanközvetítő irodákról tapasztalatok, vélemények? Lakást szeretnék gyorsan eladni.

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 21:09
 1/3 anonim válasza:
Mi kb. 20 irodának kiadtuk az eladandó lakásunkat, de alig hoztak ügyfeleket. Végül mi magunk hirdettük, plsz készítettünk egy molinót, amire kiírtuk a telefonszámunkat, és arra jelentkeztek, és így drágábban el tudtuk adni, mintha a közvetítő lenyúlt volna jó sok pénzt. Szóval nem éri meg nekik kiadni. Fordíts rá napi 1 órát, h fényképes hirdetéseket feltegyél a netre, és az utcán is érdemes 1-2 plakátot elhelyezni.
2010. okt. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Sajnos Magyarországon elterjedt az a vélemény, hogy minek a szakember, magam is meg tudom oldani... Én is így gondolkodtam. Az lett a vége, hogy buktam 5 millát a piaci árhoz képest. Bekerült egy árspirálba a lakásom és a kutya sem akarta megvenni, pedig egy időben elment volna piaci áron. Nem ismertem a piacot. Az a közvetítői díj nem lett volna annyi, mint a tudása, amivel jó áron el lehetett volna adni a kecót.


Szerintem az az előnyös, ha van egy ingatlanos, akiben megbízom, s akire rábízom az ügyet....aki ezért kedvezményt is tud adni nekem. Szóval ő foglalkozik azzal, aki szakember, s közvetítői jutalékot sem kell sokat fizetni, meg a legtöbbet dolgozik érte...Hisz övé az ügy...

2011. ápr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Több irodával is lehet egy időben együtt dolgozni, azonban a nagyobb irodák csak a pénzt szeretik a zsebükben tudni, nem sokat tesznek azért hogy csináljanak is valamit. Én az Ingatlan Bonus ról hallottam jókat. Nézz utánuk esetleg. Mondjuk ők csak a Budapesti ingatlanokkal foglalkoznak.
2011. szept. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!