Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mely szervezethez fordulhatok...

Mely szervezethez fordulhatok E-mailben panaszal a Postacsomag cég ellen?

Figyelt kérdés

Volt olyan esetem sajnos még 2023. Május elején, hogy rendeltem egy eletromos fültísztitott 3.500 Ft-ért, és SMS-ben láttam amint le ment a pénzem, viszont E-mailben pedig azt a választ kaptam, hogy nem jött át tőlem a pénz és 3 munkanapot is igénybe vehet.


Eltelt a 3 munkanap akkor írtam nekik kérdést, hogy le ment-e a pénzem mert az SMS-ben értesítést kaptam a fizetésemről. Sajnos elhittem, hogy rossz lehetett a tranzakcióm és újra fizettem és csak akkor jöttem rá, hogy valójában átverés áldozata lettem.



#Internetes rendelési csalás.
2023. máj. 11. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Rendőrség. Amúgy egy fültisztító minek legyen elektromos?
2023. máj. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Ki volt az az alattomos postás cég? a banknak mindenről van kimutatása, azt meg kell mutatni nekik sőt! ha a banknál panaszt emelsz ellenük és jogos is, akkor a bank visszatérítheti azt az összeget, ez külföldre főleg igaz.
2023. máj. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
3500 forint olyan alacsony összeg hogy már az időt sem éri meg hogy befáradj a rendőrségre és elmondd a panaszodat.
2023. máj. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Duplán fizettem 3.500 Ft-ot a nagy semmiért.
2023. máj. 11. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!