Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, hol tudnék...

Mit gondoltok, hol tudnék eladni könyveket, régebbi társasjátékokat esetleg pár ruhát?

Figyelt kérdés
Vinteden adok el folyamatosan ruhákat meg pár regényt, viszont tudom hogy ez elsősorban egy ruhák/kiegészítők eladására kitalált app lenne, nem pedig mesekönyvekére. A Jófogáson úgy tudom hogy ilyenekre nincs kereslet, a Vateraval riogatnak, úgyhogy marad a Market Place. Oda viszont nem szívesen töltenék fel, hiszen minden ismerősöm látná (nem azért félek hogy látnák, mert rossz állapotúak lennének a termékek, egyszerűen csak zavarna). Szóval ha valaki meg tudna cáfolni, vagy lenne ötlete hogy még mit próbálhatnék ki, nagyon hálás lennék.

2023. máj. 14. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A marketplace helyett a fb-on zárt csoportokban is lehet, úgy nem látnák az ismerősök mind, csak aki azon a piacon szintén érdekelt - nem tudom hogy ez megoldást jelent-e.
2023. máj. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
piacon ha ismertebb gyerekkönyvekről beszélsz, kapkodják
2023. máj. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Harangozó Csaba ***** válasza:
100%
Könyvekkel talán a moly.hu -n próbálkozz. A regisztráció ingyenes és ez egy kifejezetten könyves oldal, ahol mindenki árulhatja, cserélgetheti a könyveit. Mesekönyvek talán kelendőbbek egy kicsit. Vaterától nem kell félni, de ugye ott a feltöltés nem ingyenes ( 14 Ft, 3 hétre ) s jutalékot kell fizetni az eladás után ( azt hiszem 7 % ). De ott van értékelés az eladók és vevők közt ( ami nincs a Jófogáson ). Ruhából dömping van, azokat nem könnyű eladni...
2023. máj. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, Bár én is így vagyok a Market Palce-el,egy barátom mondta,hogy be lehet állítani,hogy ismerősök ne lássák. Ugyan nem próbáltam ki,de én is így vagyok vele,hogy semmi közük hozzá. Jófogást nem ajánlom,sok a csaló. A fb zárt csoportok meg nem váltak be nálam. Esetleg könyvek terén moly.hu,valamint úgy tudom Vinted-en is lehet,de azt még nem ismerem.
2023. máj. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont a Vaterával riogatnak? De miért? Anyukám rengeteg mesekönyvet adott már el ott, én is oda tettem fel a papától maradt szakkönyveket és el is vitték. Sokkal megbízhatóbb oldal, mint a többi, és nincs tele csalókkal. Vannak vaterás adok-veszek FB csoportok is, ahova beteheted a linket és többekhez elérhet.
2023. jún. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!