Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Covebo munkaközvetítő?

Covebo munkaközvetítő?

Figyelt kérdés

Van valakinek tapasztalata ezzel a céggel?


Ha igen, kérlek mesélj róla.



2023. máj. 15. 05:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Van több részlege. De alapvetően Hollandiában a jobbak közé tartozik.
2023. máj. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ott voltam. Bedobtak 5 lengyel közé a semmi közepén voltunk egy 300 fős faluban 30km-re volt a legközelebbi város. Írj ha mondjak tapasztalatot privátban. Nem ajánlom amúgy!
2023. jún. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyébként több irodája van és némelyek közt hatalmas az eltérés. Pl ahol magyarok dolgoznak, ott valószínűleg a magyarokból is több van, így azoktól semmi jót nem érdemes várni.

Amelyik részlegénél voltam, ott nem találkoztam magyarokkal, így nekem semmilyen negatív tapasztalatom nem is volt a fél év alatt.


Alapvetően elmondható, hogy azok az irodák, amik betanított vagy segédmunkásokra vannak fókuszálva azok rosszabbak, mint azok amik szakmunkásokra.


Pl ha nem tudsz angolul (vagy hollandul) és elmész betanított munkára egy magyar közvetítős, magyarokkal teli helyre, annak szinte soha nem lesz jó vége, általában az ilyen helyekről érdemes menekülni.


De ha tudsz angolul (minimum társalgási szinten, nem csak elmakogni pár szavat) és nem futószalagmunkára vagy hasonlóra mész, akkor általában nem szokott gond lenni.

2023. jún. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A techniek részlegen volt munkám, csak ajánlani tudom.
2023. aug. 10. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!