A bshop.hu működik?

Figyelt kérdés
A bshopról rendeltem valamit 3 hete kb de semmi hír nincs a csomagomról.Az egyik telefonszámot próbáltam az ki se csengett a másik 2-őt nem próbáltam egyenlőre és az email-re sem válaszolnak. Gls csomagpontra kértem 1-2 nap volt odaírva de se kép se hang.

2023. máj. 16. 04:26
 1/3 anonim válasza:
megkaptad azóta a cuccot? Vagy megoldódott valahogy? Én is rendeltem tőlük, és tök gyorsan szállították, nem kellett velük külön kommunikálni
2023. júl. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Engem is erdekelne
2023. aug. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A BSHOP-nak csak egy telefon száma van (illetve azóta messengeres elérhetősége is.) Nem keverted össze egy hasonló nevű üzlettel?

Többször rendeltem tőlük, és minden esetben megkaptam a csomagom. Rendelési időpont + tekintetbe véve a munkaidőt 1-2 napon belül. Hibát gyorsan korrigálnak. Mert nem mondom, hogy náluk nem lehet gond, elnézett csomag emberi mulasztásból vagy gépi hiba miatt, de a helyes elérhetőségen tessék érdeklődni kulturált módon, megfelelő adatok megadásával és egy kedves ügyfélszolgalatos utána néz. Tapasztalat.

2023. aug. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!