Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A postán lehet venni dobozt...

A postán lehet venni dobozt és csomagolóanyagot pl buborékfóliát ha nem a postával akarom feladni a csomagot?

Figyelt kérdés
Van garancia futár aki jönne a csomagért, gondoltam megkérdezem mert a posta nincs messze tőlünk

2023. máj. 17. 00:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Sok ezer csomagot adtam már fel, de még soha nem jutott volna eszembe, hogy pénzt adjak dobozért és csomagolóanyagért.


Kur vajó dobozokat készítek normál kartonból és szabok méretre egy szál tapétavágó késsel és némi ragasztószalaggal, amit a százasboltban veszek olcsón. Már ha nem jó az a méretű doboz, amiket szükség esetén bármelyik boltból vagy zöldségestől hazaviszek.

2023. máj. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vehetsz a postán, csak sokkal drágábban, mint máshol.
2023. máj. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat


Körülnézek jobban neten mert tegnap nem volt rá időm


Jó ötlet, lehet én is tudom méretre szabni valami dobozt

2023. máj. 17. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!