Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem jön meg a Shein...

Miért nem jön meg a Shein rendelésem?veletek is történt a rendelés során mostanában hasonló?

Figyelt kérdés
Már kb. majdnem 1 hetet késik. Eddig sosem volt ilyen,mindig időben megerkeztek a rendeleseim.Az oldalon a csomag nyomonkövetésénél pedig 17-e óta nem frissült semmi,még mindig az áll ott,hogy,,in transit,, És semmi e-mailt sem kapok:(( viszont az express one-nal a csomagomnal az all ,hogy mar kiszallitottak,pedig nem kaptam meg. Az adataim helyesen vannak beirva. Mit lehet tenni ilyenkor?
2023. máj. 24. 13:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha az expressone-nál már kiszállított státuszú, akkor nem nagyon van mit tenni, vagyis már hiába várod. Valaki átvette.

Bár eltelt 2 hét, mióta kiírtad... mi lett a vége?

Egyébként én azt tapasztalom, mióta külön oldalt hoztak nekünk létre (nem tudom, hány országnak), hogy sokkal gyorsabban ideér. Amíg az euroldalt használtuk, szerintem 3 hét is volt egy csomag megérkezése.

Mióta az euqs van, 8-11 munkanapot ír, de nekem múlt héten 5 munkanapra érkezett meg.

2023. jún. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!