Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez pénzlehúzás volt vagy nem?

Ez pénzlehúzás volt vagy nem?

Figyelt kérdés

Ismeri valaki az Alpharubiest oldalt? Ez egy befektető oldal. Az lenne a kérdésem ez valóban létező oldal vagy pénzlehúzás?

Én befektettem pénzt, de még nem tudtam ki venni belőle semennyit és még kérnek, hogy még fizessek be, mivel azt mondják csak akkor oldódik fel a pénzkivétel ha többet bele teszek. Ebben lehet igazság vagy átverés az egész?

Aki ismeri vagy fektetett már bele pénzt kérem segítsen. Megéri még több pénzt befektetnem vagy hagyjam inkább?



2023. máj. 28. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Ez már leírás alapján egy rohadt nagy átverés.
2023. máj. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
92%
Ez egy kva nagy átverés. Mondjuk engem emlékeztet az asszony szokására. :)
2023. máj. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Átverés. Ilyen nem létezik, hogy csak akkor férsz a pénzedhez, ha még többet utalsz, ez tipikus csalási módszer.
2023. máj. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Azt nem értem hogy Ezeknél a befektetéseknél miért nem a befizetés előtt kérdezz a kérdező
2023. máj. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
#4: mert ő önállóan megváltja a világot, ha felrakta volna a kerdést, nem hitt volna nekünk, be kell fizetnie a tanulópénzt. Aztán vagy megtanulja, vagy nem.
2023. máj. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

minnél több a betét, annál több a kivét

az OTP bankbetétnél


ez is olyan ?

2023. máj. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Wall street farkasa megvolt?
2023. máj. 29. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy lehet tőkét felhalmozni, ha sokan a sok kicsit egybe gyűjtik.

Kivenni meg, ha sokan összefognak és hathatós segédeszközzel visszaveszik.

2023. máj. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!