Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lidlben dolgozni milyen?

Lidlben dolgozni milyen?

Figyelt kérdés

Dolgoztam a Pennyben nagyon utáltam ott lenni, lusták voltak felelősséget vállalni értem, nagyon sokat vártak el pl a békázáskor (4x akkora dolgokat húzattak velem, hogy nem látszódtam ki, és el sem bírtam húzni).

A Lidl is ilyen hely lehet?



2023. jún. 3. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mint az összes többi.

Szépen fogalmazva.. ugyanúgy lefelé folyik a szxr, mint mindenhol máshol.

Itt is emberhiány van, itt is egy utolsó senki az ember, itt is 8000 dolgot kellene egyszerre csinálni, Irreális elvárások jönnek a vezetőségtől.



Az egyetlen dolog kb, ami mellette szól, hogy lehet haladni felfelé (egy szint után csak akkor, ha elég képzett vagy), és ez elég hálás dolog szokott lenni, bár egy egyszerű boltvezető helyettes annak ellenére, hogy elvileg feljebb áll, kevesebbet kap, kint aki újonnan odamegy, de legalább 2x annyit szív.

2023. jún. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az egyes mindenf leirt.

Annyit hozzatennek hogy ott is bekazol, akár tonnakat is (bár általában a férfiak csináljak) egyszerre legyél kasszas pék és pakolj is.

A fizu nem rossz plusz elég sok juttatás van (orvosi ellátás pl,) de nap végére elfaradsz rendesen. Nem a legrosszabb, sőt de nem is álom meló. Lehet hamar fejlődni és lépni a létrán.

2023. jún. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!