Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Munkahelyi hőmérséklet minimum...

Munkahelyi hőmérséklet minimuma van szabályozva?

Figyelt kérdés
Benzinkúton dolgozik a férjem és a főnöke kikapcsolja a gázkonvektort. Kb.15fok van.
2010. okt. 15. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ki lehet verni a balhét, de előbb gondolja végig a férjed, hogy mennyire kell neki a munka?...

Mert ha kirúgja a főnöke, akkor otthon sem tudtok majd befűteni...

2010. okt. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Dolgoztam télen fánksütő standon, ott még fagyott is, vittem hősugárzót, azt kikapcsoltatták, merthogy levágja a biztosítékot.

Akkor boldog lettem volna 15 fokban :)

Szerintem nem érdemes szólni, vegyen fel két pulcsit, 15 fok még nem olyan vészes.

2010. okt. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! A munkahelyek hőmérsékletével a 3/2002. (II. 8.) SzCsM-EüM együttes rendelet a munkahelyek munkavédelmi követelményeinek minimális szintjéről foglalkozik a helyiségek terek hőmérsékletéről a 7.§ nézd át.

Laci

2010. okt. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Főleg a Laciét.

Már 15fok sincs,kesztyűben van a zárt helyen.

Mai "poén": A főnöke pont bent állt a shopban,amikor bement tankolni a párom egyik ismerőse(nem ismeri a főnököt). "Megdícsérte" a kesztyűjét és megkérdezte,hogy ilyen g..i a főnöke,hogy nem fűt? :-P

Nem szólt semmit a főnöke csak köszönt (máskor nem szokott) és elment.

2010. okt. 16. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!