Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van olyan hely, ahol lehet...

Van olyan hely, ahol lehet üdülési csekket, meleg étkezési utalványt vásárolni?

Figyelt kérdés
Vannak erre specializálódott oldalak esetleg? Félreértés ne essék, nem igényelni szeretném, hanem megvásárolni olyanoktól, akiknek esetleg nincs rá szüksége.
2010. okt. 17. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
ha annyiért megveszed amennyit ér akkor eladom. De ezek amugy nem nagyon eladhatoak, mert nevre szoloak. Nincs is ilyen oldal szerintem.
2010. okt. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Úgy tudom munkahelyeken szoktak ilyet "osztogatni", nem tudom hogy működnek ezek. De venni nem lehet őket.
2010. okt. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Vaterán egy időben kereskedtek ilyenekkel, de aztán letiltották a dolgot, mert nem legális dolog. Különben az expressz.hu oldalon, vagy az apronet.hu oldalon nézelődj, vagy adj fel hirdetést Te magad.

Többnyire a névérték 10%-át engedik el azok, akik meg akarnak tőle szabadulni, vagy nem tudnak vele mit kezdeni.

2010. okt. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Nem törvényes, inkább költsd el.
2010. okt. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!