Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Gyors segítség a Vater.hu...

Gyors segítség a Vater.hu oldalon, valamit nem értek?!

Figyelt kérdés

hellóztok!

vásárolni szeretnék a Vatera.hu piactéren, és elakadtam, mikor a szállítási módot kellett választanom! :S

van három lehetőség: 1.Személyes átvétel

2.Levélként, előre utalás szerint

3.Utánvéttel postázva

Most azt kellene nekem elmagyarázni, hogy itt most mi-mit jelent? mert ez nekem teljesen kínai :S

Válaszokat előre köszönöm!


2010. okt. 19. 16:44
 1/6 anonim válasza:

ezzel igazából nem kell foglalkozni, ezt az eladónak kell beállítania,hogy milyen szállítási lehetőségek vannak.

a sima levél nem valami biztonságos, de az a legolcsóbb.

a személyes átvétel 1 értelmű

a vaterafutár az vagy 1200 ft körül van,és házhoz viszik neked a cuccot.

az utánvét az az, hogy elküldik neked a cuccot, és neked csak akkor kell kifizetned ha olyan a termék amire vártál.de ezt nem szeretik az eladók

at ajánlott levél kb 500-800 ft, leginkább súlytól függ, sztem ez a legjobb, ez a csomag nem fog elkallódni:)

2010. okt. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

na és akkor most az melyik ? :S xD

1.? 2.? 3.?

2010. okt. 19. 17:04
 3/6 anonim válasza:

1. odamész aztán átveszed és viszed magaddal a pénzt.

2. feladja az eladó egy borítékba(kicsi-nagy) és neked ált. ki kell fizetned a szállítási költségeket is úgy h átutalod a bankszámlaszámlájára

3.feleadja egy dobozba az eladó, ugyanúgy ki kell fizetnek a szállítási költséget, ahogyan az előbb(2-es)

2010. okt. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
tessék?nem értelek:D
2010. okt. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

egyébként egy PC játékról lenne szó! :D

és annak nem nagy súlya van

2010. okt. 19. 17:06
 6/6 anonim válasza:

kérd hogy ajánlott levélként küldje. mindegy hogy hogy hozod a tudtára,csak mondjad :D és olvasd el a "segítség a vaterához" című menüpontot :P

jó vásárolgatást!

üdv:)

2010. okt. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!