Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tv-ben hallottam régebben,...

Tv-ben hallottam régebben, hogy van, aki az eladósodás ellen tud segíteni, még mielőtt teljesen csődbe mennek a családok?

Figyelt kérdés
ha valaki tudna erről tájékoztatni, elérhetőséget, vagy csak a cég nevét, előre is köszi. Fontos lenne.
2009. jan. 4. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz ezekkel, mert nagyon sok a csaló, akik kihasználják az eladósodott családokat, a leendő hitelért cserébe mindenféle díjak címén felvesznek egy csomó pénzt előre, aztán eltűnnek. Érdemesebb a bankkal beszélni, mit tudtok esetleg átütemezni, meg átgondolni, hogy mi az, ami nélkül meglehettek, és amit el tudnátok adni abból, amit hitelre vettetek.
2009. jan. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem a pénzügyi tanácsadóra gondoltál,ilyenből sok van javaslom a tothandras.hu -t
2009. szept. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!