Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet tenni vmit? Kifizettem...

Lehet tenni vmit? Kifizettem a vaterán amit nyertem liciten, de az árút nem küldi el az eladó.

Figyelt kérdés
Még a telefonját is kikapcsolta!!!
2010. okt. 25. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Írj neki egy hivatalosnak tűnő, jogi szakszöveges levelet, hogy amennyiben x időn belül nem veszi fel a kapcsolatot veled, illetve nem küldi az árut, úgy csalás miatt feljelentést teszel a rendőrségen.

Mindemellett pedig, mivel te ráérsz, polgári pert is indítasz, úgyhogy készüljön, hogy a néhány évig húzódó perben kifizetheti az általad átutalt pénzt kamatostul, plusz a perköltséget.

Én ezt egyszer alkalmaztam, egy héten belül ott volt a termék egy béna magyarázattal együtt.

2010. okt. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi nem is rossz ötlet!

Kétszer beszéltem vele telefonon és azt mondta hogy dolgozik, dehát 1 hónapja folyamatosan?

2010. okt. 25. 21:47
 3/4 anonim ***** válasza:

az első válaszoló által javasolt levél jó ötlet, de arra figyelj, hogy a te nevedben írd meg, te írd alá, nehogy vmi kitalált ügyvéd nevet írjál oda, mert akkor még a végén téged jelentenek fel csalásért :(

és mindenképp jelezd a vatera felé is, és írj egy baromi negatív értékelést

2010. okt. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Annyit tehetsz, hogy próbálod elérni és jelzed a vatera felé is. Ez a baj a vaterával, hogy nincs semmi biztosíték arra, hogy megkapod az árut... Ebayen ez soha nem fordulhatna elő! Mivel ott, ha nem küldi az árut az eladó, az Ebay visszatéríti neked az árát szó nélkül. Az eladóval meg majd ő számol el külön, neked ezzel nem kell problémáznod.
2010. okt. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!