Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » APEH-nél kell igényelni...

APEH-nél kell igényelni személyesen a start-kártyát, vagy interneten keresztül is meglehet tenni? Ha igen, hol találom meg?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak az APEH-nál. Nyomtatványokat kell kitölteni hozzá, és aláírás szükséges.
2009. jan. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. jan. 5. 18:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy neten beküldve elfogadják-e, keresd az apeh honlapján a nyomtatványt a letöltések fül alatt. Aláírás kell a bevallás beadásához mégis be lehet interneten küldeni, szóval ennyi erővel ezt is, de várj, talán azért nem, mert a diploma másolatát is be kellett mutatni. De ha bemész az ügyfélszolgálatra, ott elmondják, adnak nyomtatványt és akkár akkor rögtön beadhatod az igényt. Fontos, hogy az első munkahely előtt kell igényeln, azaz mielőtt aláírod a szerződést add be az igénylőt. Az sem baj, ha még nincs kártyád mikor aláírsz, de előtte add be.
2009. jan. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Neten nem aláltam meg, így ma bementem és megigényeltem! Még egyszer köszönöm!
2009. jan. 7. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!