Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A vaterán eladtam egy babajáté...

A vaterán eladtam egy babajátékot. A vevő amikor megkapta, panaszkodott, hogy az elemes része hiányzik. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Az én játékomnak sosem volt elemes része, még a leírásban sem szerepelt. Felajánlottam neki, hogy küldje vissza és én megtérítem a vételárat a potaköltséggel együtt. De az nem volt elég neki már más költségeket is szeretne felszámoltatni velem. Én jóhiszeműen megelőlegeztem neki a pozitív véleményt még amikor elküldtem a játékot.
2009. jan. 6. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele! Az az ő baja, ha nem tudta értelmezni a leírtakat, és olyat hitt a játékról, amit te nem mondtál. Miért nem tisztázta előre? Még ha reklamál is a vaterán, neked van igazad, nem kötelezhet téged semmire.
2009. jan. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha negatívot ad, szólj a Vaterának, hiszen a követelése nem jogos a kedves vevőnek.
2009. jan. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp a vaterával intézd ezt el. Szerintem korrektek és foglalkoznak a bejelentett dolgokkal. Ne félj, törlik a negatívot, ha nem jogos.
2009. jan. 7. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megfogadtam a tanácsokat. Ma írtam a vásárlónak és a vaterának is elküldtem a levél másolatát. Tehát ha további gondok lesznek tudok mibe kapaszkodni.
2009. jan. 7. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!