Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Érdemes találkoznom egy...

Érdemes találkoznom egy pénzügyi tanácsadóval?

Figyelt kérdés
Ma felhívott egy pénzügyi tanácsadó, hogy szívesen találkozna velem. Pontosan mire számíthatok? Érdemes elmennem? Mivel még tanulok, ezért saját keresetem nincs, tehát semmi olyanra nem tud rábeszélni, hogy befektessek valahova...stb. Vagy esetleg tanácsokat adna vagy mire gondoljak?
2010. nov. 5. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt tudja hogy nincs jövedelmed/félretett pénzed? Honnan/miért hívott fel téged? Amúgy nem érdemes elmenned.
2010. nov. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha lenne kereseted érdemes lenne meghallgatnod, de így nem. Mondd meg neki, hogy majd visszatértek rá akkor, ha már dolgozol. Egyébként megtakarításokról, biztosításról, nyugdijpénztárakról, hitelekről szól egy ilyen előadás.
2010. nov. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jó esetben "megtakarításokról, biztosításról, nyugdijpénztárakról, hitelekről szól egy ilyen előadás"

Rosssz esetben valami képtelen beugratás és ha nincs önálló kereseted és ennek ellenére keres meg téged gyanítom hogy inkább ilyesmi, mivel aki komolyan pénzügyi tanácsadó az olyan embereket keres meg akiknek van pénze.

2010. nov. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Kedves elöttem szóló!


A pénzügyi tanácsadó nem olyan embereket keres meg akiknek van pénze,mert akinek van pénze tudja nagyon jól,hogy azt miként érte el.A pénzügyi tanácsadó az "átlag embereket" keresi meg.Szerintem ön nagyon nincs tisztában azzal amiről írt és amihez hozzá szólt.Ön volt már pénzügyi tanácsadónál?Ha nem szívesen várom egy kötetlen beszélgetésre.

2010. nov. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez valami ügynökféle lehet, szerintem ne foglalkozz vele.
2010. nov. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg hallgasd meg, hogy képben legyél. Nem akkor kell ezen gondolkodni, amikor már van fizud, hanem pont most, amikor még minden előtt állsz. Előre kell mindig gondolkodni, szóval menj el, ne menj bele semmibe, de hallgasd meg, mik vannak, gyűjts tapasztalatot.
2010. nov. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Visszaolvasva az előző hozzászólásokat, úgy látom, hogy csalódtak a pü. tanácsadókban.

Én is csalódtam amikor függő cégek tanácsadói jöttek ki, és nem is érdekelt amit mondtak.

Én jelenleg egy független tanácsadócégnél dolgozom. A tanácsadókat igenis meg kell hallgatni, mert nem fog "rádtukmálni" semmit. Hanem elmondja, hogy arra a gondra mi lenne az ideális megoldás. pl. egy megtakarításra mi megkérdezünk bizonyos dolgokat és úgy dolgozzuk ki, hogy mit adhatunk az ügyfélnek. 3-4 lehetőséget kínálunk ami a legjobb.


Tehát ha bármi pénzügyi gondja van az embernek, azzal semmit nem veszt, hogy meghallgatja a megoldást.

2010. nov. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg tök felesleges, majd ha eljön az ideje bőven ráér. 1. elfelejti úgyis amit tanácsolt 2. előtte/addig is utánanézhet 3. ki tudja mekkora kókler fogja telebeszélni a fejét hülyeségekkel 4. iskolás.

Ez lesz jövő héten:

-Csá koma! Merre veretted tegnap? Úgy beszívtunk a Pillangóéknál vazzeg. Mé' nem vetted fel a telód?

-Csé! A pénzügyi tanácsadómnál voltam, mert egy-két f@sz azt tanácsolta gyakkérdésekponthun.


Lehet nektek van igazatok, és el kéne mennie:)

Majd írd le mit akart, elmondott pár dolgot, vagy ha nincs pénzed le vagy szarka?

2010. nov. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!