Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni ellenük?...

Mit lehetne tenni ellenük? Titeket nem zavarnak a bevásárlóközpontok, üzletek előtt ténfergő kéregető alkeszok?

Figyelt kérdés
Szinte minden bevásárlás alkalmával találkozunk kéregetőkkel.Ha kell ha nem ott vannak és zaklatják a vásárlókat,több kevesebb sikerrel.Nekem van egy kisbabám,és volt hogy odajött egy ilyen kéregető és a koszos kezével megsímogatta a kislányom arcát,hogy jaj de édes baba,de adjak már neki egy kis pénzt.Én olyan pipa lettem rá ,hogy a kislányomhoz ért,hogy elzavartam onnan.Mire kimentem a kocsinkon egy szép karcolás díszelgett.Felháborító,hogy ezt kell eltűrnünk!
2010. nov. 15. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Engem nem zavarnak. Igaz, nincs kocsim, se kislányom :)

Inkább szánom őket, sosem tudhatja az ember, min mentek keresztül, hogy ide jutottak. Nem gondolom, hogy még egyet beléjük kéne rúgni.

Sajnálom, hogy a kocsidnak baja esett, bár ez az eset még nem bizonyítja, hogy ő tette. De talán ha kicsit normálisabb hangon beszélsz vele, akkor nem történik ilyesmi.

2010. nov. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is szánom őket ,nem erről van szó.Igazából nem bántani akarom őket,csak valami megoldást ,hogy másképpen jussanak pénzhez.Gondolok pl valamilyen alapítványra aki ilyen emberek segítségével foglalkozik.Engem nagyon zavar,hogy odajönnek mert én elég félős vagyok és olyankor mindíg görcsbe áll a gyomrom.Attól félek,hogy kirabolnak fényes nappal,vagy bántják a gyerekemet.
2010. nov. 15. 11:00
 3/5 anonim válasza:
Én nagy ivben ki szoktam kerülni őket.
2010. nov. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azért nem szánom őket, mert ez már szinte egy szervezett üzlet. Tévében is volt riport, hogy konkrétan "futtatójuk" van és nem is náluk landol a pénz.


Sok közülük román (főleg a fúrógépeket árulók), de az aluljárókban képeslapot kínálók sem a rákos gyerekeket támogatják.

Ki kellene ezeket az organizmusokat tiltani, a valóban homelesseket pedig valahogy lakhatáshoz juttatni, rehabilitálni.

2010. nov. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha csak kéreget, nem szoktam adni semmit. Ha mondjuk annyit "dolgozik", hogy visszaviszi a bevásárlókocsimat, akkor övé lehet a százasom.
2010. nov. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!