Várható magasabb infláció az USÁ-ban? Most 5%?




válasza:



válasza:Várható, sőt recesszió is.
Nem állnak jól a dolgok a tengerentúl.




válasza:* az USA-ban
www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__helyesiras__79056..
A globalisták egyébként polgárháborút akarnak kirobbantani.




válasza:Kapcsolódó kérdések:
Melyik milyen hatással van ránk? Tudom ezért tart itt az ország ahol. Előre is köszönöm a válaszokat!
Az inflációval szokás magyarázni az árak folyamatos emelkedését, de az elszállt árakat valahogy nem magyarázza. Például faluhelyen 1967-ben kb. 40ezer forintból építkeztek nagyszüleim, ami kb. 20 havi átlagbér lehetett. Bankmonitor szerint ez az azóta keletkezett...
Mert ha a kamat azonos, akkor csökken a pénzed, nem igaz? Példának 10% inflációt és 10% kamatot véve: 1 * 0.9 * 1.1 = 0.99 Vagyis ugyanannyi kamattal 1%-ot buksz. Következésképpen a fenti példában legalább 11% kamat kell, hogy ugyanott legyél, így van?
Instabil a gazdasági helyzetünk és pár évente válságot generálnak. Még mélyebbre süllyedünk Uniós szinten! (csak pénzügyi szinten kérdezem, nem számoltam olyannal, hogy családért mindenkinek érdemes felkelni dolgozni!)
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




