SameDay ma hozott volna egy Temus csomagomat. 7: 32-kor azt írja "Rosszul irányítva a Hubban"- ez mit jelent? És egyáltalán,meg fog érkezni? Nektek is volt ehhez hasonló esetetek?




válasza:



válasza:



válasza:Kapcsolódó kérdések:
Tehát amiről például Puzsér is beszél, hogy nem ez a hűbéri típusú nemzetrontás hanem csak úgy simán lopnak és kótyavetyélik el a nemzeti vagyont, mint az Orbán rezsim előtti időkben. Például a Kapitány Istvánnal kapcsolatban amolyan De ja vu érzésem van, hogy még...
Bár egy ismerős is beadta hasonló végzettséggel. Őt még interjúra se hívták fel.
Attól hogy valaki elvégez egy pár hetes tanfolyamot hogy gondolja hogy tanácsot tud adni egy vállalkozásnak, ahol komplex gazdasági, adózási, jogi ismereteket kell alkalmazni?
Nemcsak én, de tudom, hogy rajtam kívül sokan nagyon szeretik a cseheknél és a szlovákoknál sokféle ízben kapható Deli csokikat. Most vettem csak észre a csomagoláson a Nestlé logót, vagyis valamikor ott is felvásárolták a gyártó céget.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!





