Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetek hosztesz...

Hogyan szerezhetek hosztesz diákmunkát Miskolc egyik nagyáruházában? (főleg Cora érdekel, de többi is jó)

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalatok? mennyit kell dolgozni és mikor, mennyi a fizu? Mennyire fontos az előnyös külső? (sztem nekem nincs miért aggódni, de azért érdekel:S)

Jó lenne ha nem diákmunka közvetítőt mondanátok, mert azokban nem bízom pár ismerősöm beszámolói alapján. (csak protkósoknak osztanak munkát, megbízhatatlanok)

Miylen ruha kell? Mennyire kell sminkelni?


2009. jan. 17. 21:34
 1/5 A kérdező kommentje:
jah mellesleg 17 éves lány vagyok.
2009. jan. 17. 21:42
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Szóval ezeke a lányok 99%-ban közvetítőn keresztül vannak, mert így a legolcsóbb. Természetesen a langlétrát végig kell járni, vagyis a szar munka után ha bedolgozod magad akkor kapod ezeket a minden szerint jobb melókat. (ez a való életben is így van).Először szórólapozás + az alja munka. Ha ez neked nem felel meg, rohadtul nem izgat senkit, tömérdek jelentkezőt találnak helyetted. (habár annyi kritériumod van, hogy szerintem ez nem a te melód lesz). Habár ha a mindennapi betevőre kéne akkor nem válogatnál :)

Az alakod ku˝˝˝ára nem izgat senkit, a lényeg hogy vhogy kinézzél és rendesen dogozzál. Smink nem kötelező, mert ugye nem magadat árulod, ha mégis sminkelsz azért ribit nem csinálj magadból.

2009. jan. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"habár annyi kritériumod van, hogy szerintem ez nem a te melód lesz" Ezt honnét veszed? Egyrészt nem írtál csak minimális kritériumot (nézz i vhogy) másrészt én se írtam semmit ami erre utalhat.

Am a Corában nem nagyon van szórólapozás(egyzser a Tmobil osztott de az nem a coraához tartozott) szóval nem tom h ez h érted. Am meg nem értem azt sem hogy miért osztanának engem szórólapozásr mikor a hostess meló egy külön kategória, a kettő teljesen más. (diák melós oldaakon is külön szerepel)

am köszi a választ.

2009. jan. 18. 14:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze ez tényleg tök jól hangzik, hogy hoszteszkedés.

Diákszövetség:

Ugye kitöltöd a jelentkezési lapot beírod, hogy te hoszteszkedni szeretnél. (rajtad kívül még kb 3000-es tesznek így), sokan szeretnék ezt a melót, hiszen viszonlyag jól fizet és relatíve nem megfeszítő a munka.

Namármost hoszteszkedésre kevés munka érkezik, amit igyekszenek a 3000 ember között elosztani. Persze, hogy előbb azoknak adnak munkát, akik "protkósnak" számítanak, hiszen más munkánál már bizonyítottak.

Megbízhatatlanok?? Hát nem tudom, de még így is jobb mintha magad keresel munkát, a végén meg nem fizetnek ki.


Vannnak kifejezetten hosztesz ügynökségek, náluk viszont ki kell nézni vhogy és általában pénzt is kérnek.


Jó pár évet dolgoztam diákként és hidd el, míg elkezdtem jó munkákat is kapni,addig rengetegszer keltem hajnalban és mentem szórólapozni...

2009. jan. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én a protkóst úgy értettem, hogy mondjuk a szomszéd gyereke, vagy a barátnő unokahuga. Szóval iylen kapcsolatok és nem oylanok akik már bizonyítottak.
2009. jan. 18. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!