Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnék rendelni vateráról,...

Szeretnék rendelni vateráról, ha előreutalással kérik a pénzt mit tehetek, hogy biztosan megkapjam az árut?

Figyelt kérdés
Igazából az a helyzet, hogy még bankszámláról sem tudom utalni a pénzt, esetleg ajánlott levélben feladni?! De ezek után is megvádolhat azzal hogy nem volt benn semmi, vagy kevesebb volt benn, hasonló (kezdő eladótól vennék így még veszélyesebb) Ha esetleg meg tudnám győzni hogy ő küldje el nekem utánvéttel és utána amikor a csomagolásból kibontom, az is lehetséges hogy nem az van benn amit kértem, vagy sérült, ilyenkor hogy tudnám bizonyítani az igazamat?
2010. dec. 12. 03:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ajánlott levélben ne küldd a pénzt, esetleg rózsaszín csekken a lakcímére, ha nincs számlád...de inkább a bankjában fizesd be...és ne görcsölj rajta, az eladók nagy része becsületes és elküldi neked az árut


az utánvétel meg mindkettőtök számára kockázatos


ha ennyire parázol, akkor meg vásárolj személyes átvétellel

2010. dec. 12. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha kisebb összegről van szó, mondjuk 5-10 ezerig, akkor szerintem ne bonyolítswd túl és utalj neki előre. Ha nagyobb értékű dolog, akkor meg ne kockáztass, hanem személyesen vedd át!

Én már régóta vaterázom, újabban eladóként is, de még soha senkinek nem volt problémája azzal, hogy előre utaljon..

2010. dec. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Utánvétellel nagyon kevés eladó foglalkozik, nem sok esélyed van rá...

Ha besétálsz a bankba és befizeted a számlájára készpénzben, akkor rögtön megkapja a pénzt.

Garancia a mai világban szinte semmire sincs, de én már régóta vaterázom, semmi gond nem volt még soha. Sem vásárlóként, sem eladóként.

Érdemes megnézni az eladó visszajelzéseit: ha sok negatív van, keress inkább másikat, ha sok pozitív, akkor nem valószínű, hogy probléma lesz.

2010. dec. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ha nagyon parázol az ilyen miatt h esetleg nem kapod meg az árút. nézd meg h milyen vissza jelzések vannak nála, ha sok a negatív hagyd ott. ha sok a pozitív akkor tuti h nem lesz semmi baj.
2010. dec. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én mióta első alkalommal rossz minőséget kaptam (újnak feltüntetett ruhák helyett 90éves nagymamáról leszedett ruhákat),második alkalommal mg se kaptam,pedig váltig állitotta hogy elküldte (nem tudott mutatni róla papirt,pedig ajánlottan kértem),azóta csak személyes átvétel...
2010. dec. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!