Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi írjak a motivációs levélbe...

Mi írjak a motivációs levélbe ha nincs gyakorlatom?

Figyelt kérdés

Tehát: a Kecskeméten épülő Mercedes gyárba gyártósori összeszerelői munkára pályáznék, csakhogy semmilyen, autókkal kapcsolatos végzettségem sincs, mivel informatikusnak tanultam de nem találtam állást.

Semmi nem akar eszembe jutni hogy mit írhatnék.

Írjam azt hogy nincs semmiféle képzésem de hamar beletanulnék? Szerintem ha meglátják ezt a mondatot, nem olvassák tovább.

A segítségeteket köszönöm.


2010. dec. 15. 17:32
 1/2 A kérdező kommentje:
Na meg hát egy ilyen állásra nem könnyű értelmes motivációs levelet írni, dehát valamilyet le kell gyártanom.
2010. dec. 15. 17:33
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a motivációs levélbe nem kell hangsúlyozni hogy nincs tapasztalatod. Ird le hogy informatikusnak tanultál. Mindig érdekeltek a műszaki dolgok és ilyen területen szeretnél elhelyezkedni vagy vmi hasonló. Utána lehet említeni hogy gyorsan tanulsz meg ilyen pozitiv tulajdonságokstb. Google sokat segít. Pláne ha egy picit is tudsz angolul.
2010. dec. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!