Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypal kérdés, kérnék eligazít...

Paypal kérdés, kérnék eligazítást, aki utalt már paypalról számlájára az megerősítene engem?

Figyelt kérdés

No, vágjunk is bele.

Van egy érvényesített paypalom, de attól félek, hogy mikor utalni fogok majd a bankszámlámra, akkor nem fogja a bank elfogadni.

Mivel, a bankár elírta a nevem, nem nagyon, csak egy ékezettel több van, mint a paypal accunt nevemben.

Szerintetek ez okozhat bármilyen problémát utaláskor? vagy észre sem fog vevődni?

Amúgy, már fizettem paypal segítségével helyeken, ebből következtetek, hogy a számlaszámom meg van és így talán nem érdekli őket az az ékezet, hanem a pénz automatikusan megy a számlára, vagy tévedek?


2010. dec. 31. 19:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a számlaszám számít. Ha viszont hibás a neved, azt mindenképpen javíttasd ki. Ékezet amúgy sem számít.
2011. jan. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!