Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet ezzel keresni? "Magyar...

Lehet ezzel keresni? "Magyar csomagküldő vállalkozás webáruházának üzemeltetéséhez reklámterjesztő partnereket keres, és jól fizet. Valóban otthon dolgozhat, és komoly pénzt kereshet. " Esetleg tapasztalata van valakinek ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kellene egy kis mellékes...
2009. jan. 27. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Magyarul spammereket keresnek, akik emaileket küldözgetnek, és fórumokat szemetelnek tele. Nem ajánlom, mert ha rossz helyen spammelsz, úgy teleszórnak vírussal a fórumtársak, hogy 3 napig írtod (megérdemelten)
2009. jan. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi az infót.
2009. jan. 27. 13:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem ismerem ezt a lehetőséget, ezért felelőtlenség lenne véleményt mondanom. De miért ne lenne jó? Lehet az előttem szóló sem ismeri? szóval az ő válasza után sem fogsz tudni dönteni. Egyébként én is munka mellett dolgozom, belekezdtem egy lehetőségbe. Erről is előszeretettel mondanak az emberek véleményt, úgy hogy azt sem tudják miről is van szó.

A lényeg az, hogy azoknak az embereknek a véleményére adj, aki érdemben tud véleményt alkotni. Lehet, hogy egy jó lehetőségről azért maradsz le, mert nem azokat az embereket hallgatod meg, akik kompetensek a témában. Én azt javaslom légy nyitott,kérdezd ki azokat az embereket akik ezzel már pénzt kerestek, találkozz velük személyesen és utána dönts.

2009. jan. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!