Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 20 éves vagyok, összesen két...

20 éves vagyok, összesen két munkahelyem volt eddig összesen 171 napot tudtam dolgozni , mert ugye kirúgtak. Nekem semmi sem jár? Haljak éhen?

Figyelt kérdés
Szóval olvastam hogy csak 180-200 nap után jár munkanélküli segély. Akkor én miből éljek meg? Munka az nincs, ugye a Tb-t fizetni kell meg miegymás. De komolyan nem kaphatok semmilyen támogatást??Ezt nem hiszem el. Ha van valakinek ötlete szívesen fogadom!
2009. jan. 30. 17:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Hát igen... :(


Én csak annyit tudok mondani, ha regisztrált munkanélküli vagy, akkor a tb-t, ők állják. Persze pénzt nem kapsz. :(

2009. jan. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát az szép. :((
2009. jan. 30. 17:27
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj el takarítani, vagy utcát seperni, vagy polcfeltöltőnek a helyi Tescoba, vagy krumplit sütni a Mekibe, vagy BÁRHOVÁ, ahol legalább annyi pénzt tudsz keresni, hogy éhen ne haljál. Ha nem halsz éhen, akkor lesz időd közben jobb munkát keresni. És a kellő időt is összegyüjtöd közben.
2009. jan. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát jó lenne, itt nincs Meki, Tescoba létszámstop van, szted??? Ha nincs munka????:(
2009. jan. 30. 17:39
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont így vagyok. Munka semmi, de a tb-t fizetni kell, pont tegnap voltam az APEH-nál. meg ugye minden mást is, ráadásul vidéki vagyok. Hónapok óta munkát keresek, semmi támogatás, v valami nem jár.
2009. jan. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

ugyanigy vagyok.a munkanélküli nem fizeti a tbt!!!

nem voltál kiskönyvel valahol?mert az is beleszámít.nekem azzal együtt épphogy megvan,most kell mennem,kiváncsi vagyok mennyit adnak.persze mondták,hogy csak 3hónapig jár nekem.

2009. jan. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

Komolyan, én már azon gondolkozom, hogy fölajánlom a szerveimet, mint donor. Mind.


Bemegyek egy műtétre - és már nem szeretnék felébredni belőle. Csak nem tudom, hogy ezt hol lehet megtenni - úgy, hogy a szeretteim kapjanak belőle - úgy, hogy ne kelljen sok százezret adniuk érte. Vagy, ha nem kell nekik szerv, akkor kapjanak pénzt.

2009. jan. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

Miert nem mentek ki kulfoldre??? Most neked is kerdezo, es a tobbi valaszolonak is irom, miert nem mentek ki valahova, azert kulfoldon meg ellehet helyezkedni.

En is szenvedtem otthon, de elegem lett, nem azert tanultam, hogy szivasson a sajat hazam, osszepakoltam, kijottem, soha tobbet haza nem megyek, csak latogatoba mar.

2009. jan. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Mégis hogy menjek ki külföldre? Hogy induljak neki? Hova érdemes menni? A sima érettségimmel oda se kellek sehova. Itt vidéken semmi munka nincs, komolyan megyek ülősztrájkot csinálni valahova..Komolyan szánalom ami itt van.
2009. jan. 30. 18:24
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hat ilyen hozzaallassal nem is fogsz semmire sem menni, felesleges volt lepontoznod. Valtoztatni kell, ennyi. En is otthonrol indultam neki, es meg millioan masok is, sot kisgyerekekkel is!

Akarni kell, es nem azon ragodni tovabbra, hogy otthon szanalmas a helyzet, igen, sajnos az, es szerintem csak rosszabb lesz, de ezt megjobban tudod nalam, hiszen otthon elsz.

Az igazsagot irtam le, es ez faj, tudom.

De igen, egy sima erettsegivel is lehet kezdeni ittkint valamit, sot meg erettsegi nelkul, szakmunkas bizonyitvannyal is.

Gondolkodjal el, felesleges otthon vesztegetned az idodet, szerintem.

Otthon csak tonkremegy az ember idegileg, lelkileg, anyagilag, mindenhogy.

2009. jan. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!