Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan kereshetnék gyorsan...

Hogyan kereshetnék gyorsan kb.20 ezer forintot?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és iskola mellett.
2009. jan. 31. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:

A Duna korzón.

:D


Na de félre a viccel! Mennyi idő alatt kellene? Mert válság van, tél van, ilyenkor még idény munka sincs.

2009. jan. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
adj fel hirdetést, hogy festés, felújítások után vállalsz lakástakaritást. én nagyon sokáig csináltam ezt hétvégente egy fiúval és tök jól kerestünk. megnéztem egy-takaritócég honlapján kb. mennyit lehet elkérni egy-egy ilyen munkáért és annál olcsóbban csináltuk mi. egy 2 napos munkáért, ahol reggeltől délutánig dolgoztunk ketten 38 ezer ft-ot kértünk + az anyag árát, ha én vettem meg. persze számlát nem tudtunk adni. de igy is sok helyre hivtak minket.
2009. jan. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kb. pár hét múlva kellene, mert a szüleim nem akarnak kölcsön adni. És most semmi pénzem nincs. És van 2 beagle kutyám, akiket én tartok el és 2 hét múlva kicsik fognak születni. Szóval tápra, oltásokra meg ilyenekre kellene. De talán még rá tudom beszélni a szüleimet. Igaz kb. 50 ezer kellene most, hogy utána számoltam, de lehet, hogy még több. A kiskutyák számán múlik.
2009. jan. 31. 17:32
 4/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam már rá, hogy kutyasétáltató leszek, de mivel faluba élek és itt senki nem törődik a kutyájával, így ez az ötlet megbukott.
2009. jan. 31. 17:33
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha kutyusaitok vannak, azokat a szüleidnek kötelességük veszettség ellen beoltatni, különben megbüntetik őket.
2009. jan. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bőven van időd még a pénzzel, a kutyusok legalább 2 hónapig még szopizni fognak, addig nem kell nekik a táp, és az oltásokat is 8 hetes koruk körül szokták elkezdeni.
2009. jan. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A nagy kutyusok be vannak oltva már minden ellen. Majd márciusba lesz nekik a következő. Én a kiskutyák oltását gondoltam.

És a kicsiket 4 hetes korba kell tápra szoktatni.

Most a nagyoknak akarok másikat venni, ami 12 e. forint. És tudnék olcsóbbat is, de az nem tesz nekik túl jót és már itt az ideje normális táppal etetni őket. Főleg a vemheset.

2009. jan. 31. 21:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Bűnözéssel, hogy máshogy :D nézd meg a sok szorgalmas Harkonnen fajtabelit, ha nekik sikerül, neked miért ne? :D
2010. jan. 5. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!