Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Képes leszek még karriert...

Képes leszek még karriert építeni?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok. 5 éve szereztem főisk.ai dipl.át. Van két gyerekem, férjem, házunk. Most jutottam el arra a szintre, h. a karrier építéséhez kezdjek. (mindig úgy gondoltam, h. majd a gyerekek után kezdek neki) Most viszont félek, h. már "késő". Szeretnék egyetemre menni, majd doktorálni. Ez kb. 5-6 év. Merjek nekilátni? Nem lesz nehéz ilyen feltételek mellett?
2009. jan. 31. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

:) Én 20 és 23 évesen szültem a gyerekeimet. A gyes alatt láttam neki a főiskolának. Most fogok végezni, 26 éves vagyok. Én direkt így terveztem, mondhatni ugyanúgy mint te, először gyerek, utána karrier. Most képzeld el, vannak olyan nők, akik 29 évesen karriert építenek, gyerek sehol. 35 körül már úgyis elmennek szülni, 3 évig otthon vannak, utána kezdhetik előröl a karrierépítést, jóformán a nulláról, majd' 40 évesen.

Szóval szerintem ne aggódjál e miatt. Szerintem ez a jobb megoldás, mert mi nők sajnos ilyen szempontból hátrányban vagyunk. De sok szorgalommal behozhatjuk. ;)

2009. jan. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnyugtattál. Már teljesen 'paráztam', h. lekéstem az életről.
2009. jan. 31. 22:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Az életről?

Az életed egy hatalmas része most már a gyerekeid!!!

Nem sok más, olyan lényeges dolog van, amiről kár lenne lecsúszni!!!!

2009. jan. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!