Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kilátástalan az anyagi helyzet...

Kilátástalan az anyagi helyzetem! Erősen gondolkodom a "prostitúción"! Nagyon megvettek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 31. 23:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Ne tedd! Ezzel megalázod magad. Nem csak anyagilag, de lelkileg is tönkre fogsz menni. Ezt nem akarhatod. De természetesen nem vetlek meg, nincs hozzá jogom.
2009. febr. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%

annál még az is jobb, ha eljársz takarítani - lehet pl pestre gazdagékhoz járni, elég jó pénz az is, és nem is kell reklámozni


a prostitúcióból nagyon nehéz kikerülni, ha egyszer belekerültél, és örökre bélyeget nyom rád - bármikor összefuthatsz egy régi klienssel, vagy pletykálni kezdenek rólad, a gyerekeidet csúfolják és kiközösítik - ezt te sem akarhatod

2009. febr. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Volt pár hónapja egy ilyen jellegű kérdésem. Én megpróbáltam, egy hónap alatt több, mint 200ezer Ft-ot szereztem így, de szerencsés vagyok, mert tetszem a férfiaknak és tudtam válogatni. Csak azzal találkoztam, aki tetszett és az én feltételeimmel. Vettem fel hitelt és elkezdtem inkább ügyesnkedni. Sosem tenném meg mégegyszer azt, pedig nem volt olyan nagyon rossz élményem. Még egy kis szerelem is lett...
2009. febr. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Ismét én. Itt a kérdésem linkje: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__39..


Azóta jól keresek, de másképpen, nem úgy hogy megalázom magam.

2009. febr. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
27%

Egyszerűbb d*gni,mint dolgozni!

igazad van . .

pff..

2009. febr. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

Miert nem mesz ki kulfoldre dolgozni? Nem ertem.

Vagy kulfoldon lennel prosti?

Egy orok eletre szolo nemi betegseg miatt es a sok megalaztatas miatt, valamint a cigi, pia, drog miatt inkabb ne legyel az!

Ulj fel egy gepre, es repulj kulfoldre, a kezdethez vegyel fel hitelt. Hidd el soha nem fogsz visszamenni Magyarorszagra!!!

2009. febr. 1. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Te sem vagy Magyarországon, ezek szerint...

És könnyű kinn?

2009. febr. 1. 09:02
 8/19 anonim ***** válasza:
54%
Én akármilyen kilátástalan helyzetben lennék, akkor sem folyamodnék a pénzszerzés ezen módjához!Belegondoltál egyátalán?? Nem hiszem! Ha belekerülsz nincs kiút, mert majd egyre több és több pénzt akarsz, mert majd semmi sem lesz elég! Te a te életed, úgy sz*rod el ahogy akarod!
2009. febr. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem, nem konnyu kulfoldon, hanem inkabb ugy mondanam, hogy sokkal jobb.

Van munka, ennyi. Ha van munkad, akkor mar tudsz egyrol a kettorol jutni, de otthon munka sincs, otthon semmi nincs, csak a pusztulat.

1000-szer jobb, mint otthon.

Fogjal ossze valakivel, ha egyedul nem mersz nekivagni, barattal vagy baratnovel, es menjel ki kulfoldre. Nem kell hozza mas, penz, es talpraesettseg!!!

2009. febr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó válaszra reagálnék:miből menjen ki külföldre a kérdező ha épp a kilátástalan anyagi helyzete miatt gondol a prostitúcióra?A mai helyzetben amúgy se könnyű hitelt felvenni és külföldön se sokkal jobb a helyzet(szerintem).Amúgy én is ilyen helyzetben vagyok,mármint nekem is nagy gondjaim vannak a pénzszűke és a munkahely miatt.Nekem is megfordult már a fejembe hogy kiállok az utcára de nem hiszem hogy képes lennék rá!Vannak gyerekeim,emiatt a külföldi "munka se lenne nagyon jó megoldás" de a legnagyobb baj az,hogy ha még kapnék is egy jó lehetőséget,pénzt honnan vegyek a kiutazásra?Lehet hogy a kérdező is ilyen helyzetben van....nem?Hát fel a fejjel,majd csak lesz velünk és a hozzánk hasonlókkal valami! Sok sikert!
2009. febr. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!