Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A kozos kepviselo nem engedi...

A kozos kepviselo nem engedi felhozni a lakasomra a kerekparomat mondvan, hogy osszekoszolom a frissen festett falat a lepcsohazban. Mivel nem akartam balhezni, endegtem neki, es honapokig lenn hagytam a taroloban. Folyt. Lenn?

Figyelt kérdés

Karacsony masnapjan azonban valaki kulccsal bement a taroloba, es lelopta a biviklimrol a fek, es valtokarokat, amivel circa 15000 ft-os kart csinalt, plusz egy csomo egyeb utazasi koltseget, leven, hogy emmiatt busszal kellett jarnom dolgozni napokig.

Mindennek tudataban a kozos kepviselo meg mindig nem engedi, hogy felhozzam a biciklimet. van valami jogszabaly, ami ilyen ugyben iranyado? Mondjuk valami vagyonvedelem akadalyoztatasara vonatkozo torveny?


2011. jan. 19. 12:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem tudom,hogy van e rá valami törvény,de én biztos,hogy felvinném a lakásomba vigyázva a falra és nem érdekelne,hogy mit mond.

2011. jan. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A bicikli a saját tuladonod, oda viszed, ahova akarod.

A lépcsőház közös terület, tehát illik vigyázni rá, ha összekoszolod a festést (és be tudja bizonyítani, hogy te voltál) akkor kifizettetheti veled.

De meg nem tilthatja, hogy átvidd a közös területen a biciklit, ne hagyd magad.

2011. jan. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Liftbe nem fér be a bicikli, mondjuk állítva? (már ha van lift)
2011. jan. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyet még nem is hallottam, hogy ezt megtilthatják!

Gondolom valami idős, kukacoskodó emberke lehet a közös képviselőtök.


Én tuti felvinném, közös tárolóban biztos nem tartanám mivel elég drága kerékpárról van szó.

Az persze elvárható, hogy az ember vigyázzon a lépcsőház falára, tudom saját magamról, ez nem is olyan egyszerű mikor a harmadikra kell felcipelni a 15 kilós kerékpárt, bizony én imitt-amott felsértettem, összesároztam a falat.

Szerencsére nem szólt senki érte, bár a falunk amúgy is érett már a festésre.


Nem érzem jogosnak a közös képviselő pampogását, ha eddig vigyáztál a falra és semmi sérülés nem esett rajta emiatt.

Ha viszont igen, akkor vigyázz jobban, de én továbbra is felhordanám, hisz nem 100 forintos tételről van szó.

2011. jan. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nme tilthatja meg, hiszen eg bútort is bevihetsz akár minden nap és azzal valószinűbb, hogy összekened a falat.

Anak van igaza, aki megirta, hogy kifizettetheti veled a festésben okozott kárt, vagy te újrafested, ahol kell, ha kárt okoznál benne.

Szóval nyugtasd meg, ha TE kened össze, azt kifizeted. Aztán sipirceljen el előled, de gyorsan.

2011. jan. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszi szepen, magam is igy gondolom, csak azt remeltem esetleg van erre valami ptk. jogszabaly. Koszi megegyszer!!
2011. jan. 19. 14:41
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Neki kéne jogszabály arra, hogy megtiltsa, hogy BÁRMIT bevigyél a lakásodba, nem neked!!!
2011. jan. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nincs lift, otszintes panel haz..:(
2011. jan. 19. 20:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy ő erről honnan tud? Úgy értem kb. másfél-két perc, míg felviszed...
2011. jan. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Allandoan kinn eszi a fene a lepcsohazban, valoszinuleg unatkozik.
2011. jan. 21. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!