Mit lenne èrdemes Magyarorszàgròl Olaszorszàgba hozni? Valami olyan èrdekelne ami a kèt orszàgot összekötve lehetne csinàlni.

Figyelt kérdés
2009. febr. 5. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy olyan uzletet nyitni olaszban, ami csak magyar termekekkel foglalkozik. Elelmiszerek elsosorban, esetleg kozmetikumok is.

En is kulfoldon elek, es hianyoznak a magyar finomsagok, pl. kovaszos uborka, turo rudi, es meg masok is, ezek a leginkabb. De pl. ok.ob. tampont sem lehet itt kapni, Angliaban. Azt is csak egy magyar bolt honlapjan lattam, de meg nem rendeltem. Lengyel boltban szoktam venni szalamikat, kovaszos, uveges uborkat is, mert azok meg hasonlitanak a magyarhoz inkabb, es ez a lengyel bolt van itt a kozelunkben.

Mas otletem nincs.

2009. febr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet, hogy az en ismeroseimmel van baj, de ha kulfoldre megyek, ok mindig kolbaszt és palinkat kérnek :D
2009. febr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket.
2009. febr. 6. 08:12
 4/4 anonim válasza:
a cigányokat:DD
2010. márc. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!