Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vajon hogy fog alakulni az...

Vajon hogy fog alakulni az ingatlanpiac 5 év múlva? Várható fellendülés, vagy majd akkor is ilyen alacsonyan lehet házakat venni?

Figyelt kérdés
Azért érdeklene, mert addigra lesz elég pénzem egy saját ház vásárlásához, a mostani árak nagyon kedvezőek, de vajon mi lesz majd akkor?
2011. febr. 3. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztosan lesz fellendülés, de hogy mikor, azt senki nem tudja megmondani.
2011. febr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Senki nem tudja. De ha belegondolsz, nem fognak drasztikusan emelkedni a lakásárak - ami jó, az most is kb. csak 10-15%-kal olcsóbb.
2011. febr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előre nem lehet megmondani, de ez attól is függ hogy milyen házat szeretnél.

Én biztos vagyok benne, hogy a régebbi házakat, ahol pl. fával kell fűteni a bojlert, meg ilyenek akkor is olcsón lehet majd venni. Szerintem ezeknek a házaknak lehűfele fog menni az értéke, mert nem sok ember akar ilyen házat venni.

(Persze ha a hiteltől való félelem miatt mégis tömegek keresnék az ilyen házakat nyilván felmegy az áruk)


Én úgy gondolom, hogy a fogyó népesség is a házár csökkenést segíti. Persze ha Pesten, laksz, van munkád, akkor ott lehet, hogy nagy lesz az emelkedés, mert sokan kültöznek oda.


Én reménykedek, hogy nem nőnek az árak, és hogy nem kell Pestre költöznöm, vagy legalábbis majd haza tudok onnan jönni.

2011. márc. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!