Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Postai kiszállítás. Rendeltem...

Postai kiszállítás. Rendeltem az ebay-en keresztül egy csomagot amelyet az USPS szállít. Meg is jött Magyarországra, de nem kaptam még meg?

Figyelt kérdés
Írtam a magyar posta ügyfélszolgálatára és azt a választ kaptam hogy a vámkezelés megvolt eltették a letéti raktárba, és majd küldik a letéti számot. Most ez mit jelent akkor ? Nem szállítják ki házhoz a csomagot ? Mi a teendő ilyenkor ?
2011. febr. 10. 13:59
 1/1 anonim válasza:
Amit rendeltél, az már Magyarországon van, ha vámkezelték. Ha vámkezelték, és vámletétbe tették, akkor nyugodj meg, nem kobozhatják el, most már csak várnod kell az értesítést, hogy melyik vámraktárban van. Türelem, és nyugalom:)
2011. febr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!