Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol tudok "használt" papírért...

Hol tudok "használt" papírért pénzt kapni?

Figyelt kérdés
Címet és ár/kg-t kérek, ha tudtok ilyet!
2009. febr. 14. 12:41
 1/7 anonim válasza:
72%
Hát szerintem nincs ilyen. De ha lenne is akkor 100Ft/100Kg
2009. febr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
90%
Az biztos hogy van ilyen, mert a sulik is szoktak gyüjteni, de nem tudom hogy hol van ilyen. Talán egy általános sulit kéne megkérdezned.
2009. febr. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
62%
o.társaim még általánosba a méhbe (igen, oda..:DD) vitték:D és ott kilójáért vmi 100-150 forintot kaptak.
2009. febr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy most 2Ft-ot adnak kilójáért.
2009. febr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
igen gyűjtik az általános sulik és a gimnáziumok is és még az államis (Szelektív hulladékgyűjtés) papir műanyag stb.. Főbb helyek vannak ahova viszik el a szemeteket amiket látsz ilyen emeletes házak előtt pl. oda ha bevinnéd eléggé csekélyke összeget kapnál érte. Ha sok pénz járna a ppirért meggazdagodna mindenki! :)
2009. febr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak egy listával tudok szolgálni a HUMUSZ oldaláról:

[link]

2009. febr. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha gyűjteni akarsz és úgy bevinni a méhbe akkor nem éri meg mert kb 2-5 ft kapsz kilójáért ami nem sok.Ha van sok papír akkor vidd be de sok pénzt ne várj érte.Inkább gyűjtsél rezet vagy alumíniumot;)
2009. febr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!