Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy tudnék zsebpénzt megtakar...

Hogy tudnék zsebpénzt megtakarítani vagy/és keresni? 15/l

Figyelt kérdés
valahogy azt kéne megtanulnom, hogy a havi 3e zsebpénzemet ne verjem el valami hülyeségre.
2009. febr. 14. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű ne vegyél belőle olyat amit hülyeségnek tartasz. Csinál egy listát amire felírod mit veszel és nézd meg ebből mi az mai nélkülözhető.
2009. febr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát havi háromezerből nem könnyű spórolni, ahhoz nagyon kevés. Örülj, hogy egyáltalán kijössz belőle.
2009. febr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nekem 3600ft de semmire sem elég. próbálj többet kérni:) (pont én mondom...)
2009. júl. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem szeretek ilyen régi kérdésekre reagálni, de... miért kéne a zsebpénzt elkölteni? Szvsz legjobb megoldás, ha félrerakod egy kis dobozba, amit kapsz, aztán pár hónap után elköltöd valami nagyobb, értelmes dologra. Én hasonlóképpen vettem saját pénzbôl számítógépet.
2013. aug. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!