Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen kérdések szoktak lenni...

Milyen kérdések szoktak lenni a munkaügyi által támogatott képzések, tanfolyamoknál a tesztben?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Felejtsd el.

Én anno jelentkeztem egy ilyenre, voltunk vagy 150-en a 15 helyre, aztán utólag kiderült, már előre megvolt a 15 protekciós ember listája...


Most meg már 1,5 hónapja járok a munkaügyibe megint, hogy mikor indul már végre tanfolyam, mindig mást mondanak, hogy majd érdeklődjek 1 hét, 2 hét múlva.

Aztán mikor végre elindulnak a tanfolyamok, már itt is meglesznek a protekciósok.

Nagy átb*szás a munkaügyi, nekem már évek óta semmi munkát nem tudnak ajánlani pedig rendes szakmám és érettségim van.

Ez amúgy Miskolc.

2011. márc. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja bocsi, pont a kérdésre nem válaszoltam...

Nálunk simán személyiségteszt volt, semmi tudásalapú kérdés.

2011. márc. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én decemberben fejeztem be. Ott volt mindenféle kérdés felvételin. Pénzügyi, logikai stb. És nálunk nem voltak kiválasztottak a legjobb 20 jutott be.
2011. márc. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, itt protekció nélkül be tudtak jutni ismerőseim közül. Bár most rengetegen voltak a jelentkezésnél.


Nem tudjátok esetleg még, hogy a munkaügyi hivatal mentor program mit takar? Hallottam róla, de a neten nem találtam semmit.

2011. márc. 23. 17:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt nem te csinálod hanem a csoportnak lesz egy mentora a központból, aki kijár a csoporthoz. Ennyi, aláírat néhány papírt és megy is :)
2011. márc. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem állásra lehet pályázni, mert én úgy tudtam.
2011. márc. 23. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!