Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hova forduljak segítségért?

Hova forduljak segítségért?

Figyelt kérdés

Rendeltem valamit interneten 30 ezer ft értékben.

Megkaptam a csomagot, de körülbelül egy 2 ezer Ft-ot érő termék volt benne.A vevő azt állítja a 30 ezres terméket postázta el, nem tudom bizonyítani az igazam, hova fordulhatok segítségért? Nagyon megköszönöm a kommenteket!


2011. márc. 28. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Összeszeded a bizonyitékaidat,és az eladó adataival együtt elmész a rendörségre feljelentést tenni.Ez csalás amivel foglalkozni fognak,mert ez a dolguk.Ha szerencséd van,még tárgyalás is lesz belőle(majd)Persze ehhez igazolni kell tudni,hogy az eladó átvágott.
2011. márc. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ennél több konkrétum kell.


Ha teszemazt te venni akartál egy csizmát 30e-ért, láttad a képet, leírták milyen márka, miből van stb és mikor megkaptad akkor jöttél rá, hogy ilyet a kínain is lehet kapni 2K-ért akkor semmit se tehetsz.


DE


Ha 30e-ért egy márkás XXXX csizmát akartál venni, az is volt a leírásban - tájékoztatásban aztán kaptál egy gagyi kínai műbőr Hianyuan márkájú csizmát az kimeríti a csalás fogalmát. Akkor rendőrség.

2011. márc. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Pontossan ezért irtam,hogy a "bizonyitékaiddal" mellyel igazolni tudod,hogy az eladó átvágott.
2011. márc. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Meg lehet kérdezni mit rendeltél, és mi volt a gond?
2011. márc. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És hogy bizonyítom be a rendőröknek hogy amit kaptam az volt a dobozban? Mert a vevő azt állítja az eredeti terméket postázta el .... :-(
2011. márc. 29. 00:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Vegyenek róla újlenyomatot,valószinüleg megfogják találni az eladóét is.
2011. márc. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A barátom 20ezres kamerát rendelt vateráról, de neki semmi sem érkezett, csak a pénzt nyúlták le. Ment ő is a rendőrségre. Majd meglátjuk, tudnak-e tenni valamit.
2011. ápr. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Fogyasztóvédelem!Különben ha interneten rendelted nyomának kell lenni máshol nem is az email címeden,gondolom váltottál levelet az eladóval vagy nem?De akkor hogy tudtad megvenni?
2011. ápr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!