Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hova forduljak segítségért?...

Hova forduljak segítségért? Nagy a baj

Figyelt kérdés

Rendeltem egy telefont az interneten 30 ezer ft értékben.

Megkaptam a csomagot, de körülbelül egy 2 ezer Ft-ot érő teljesen más termék volt benne. A vevő azt állítja a 30 ezres terméket postázta el, nem tudom bizonyítani az igazam, hova fordulhatok segítségért? Nagyon megköszönöm a kommenteket!

Hogy bizonyítom be a rendőröknek hogy amit kaptam az volt a dobozban? Mert a vevő azt állítja az eredeti terméket postázta el .... :-(


2011. márc. 29. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
feljelentést kell tenni a rendörségen (csalás, ismeretlen tettes!!!), és ujjlenyomatot vetetni a feladótól és a telefonról is. ha stimmel, megszívta.
2011. márc. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
... továbbá érdemes megnézni az általa indított egyéb lejárt aukciókat is (nem csak az értékeléseinél), hátha vannak hasonló esetek, és megáll a többrendbeliség, ami súlyosbítja a helyzetét!
2011. márc. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!