Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik megbízható otthoni munka?

Létezik megbízható otthoni munka?

Figyelt kérdés
Szeretnék itthoni munkát végezni aki tud segítsen!
2009. márc. 2. 10:30
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia!

Én is már rengeteg otthon végezhető munkát kipróbáltam, de sajnos ezek nagy része átverés, és sokszor bele is esetem a csapdába. Most jelenleg cikkeket írok a google-nek, amit majd ők fizetnek ki. Azt tetszik benne, hogy nem kell regisztrációs díjat fizetni, nem kell semmit megvenned illetve árusítanod. Itt arra fizetnek pénzt, hogy cikkeket írsz. Minél több cikket írsz annál többet fognak fizetni és minél többen kattintanak a cikkedre annál nagyobb lesz a látogatottság és azután is pénzt kapsz. Vannak versenyek is rajta...amin külön pénzeket lehet nyerni. Én ezt kb négy napja csinálom, írtam már 7 cikket, jelenleg 25 Ft van a számlámon, de ez ne ijesszen meg, mert még csak most épül ki a rendszer...és ha minél többen fogják majd látogatni ezek a számok fel fognak ugrani.legalábbis az én belátásom szerint. Ha regisztrálsz akkor te is kapsz egy partnerlinket és ha megadod az ismerőseidnek és ők is regisztrálnak a neved alatt és írnak cikkeket utánuk is kapsz pénz. Szóval bele kell lendülni a szekérbe, nem lehet egyből több ezreket keresni. Ha gondolod nézd meg itt a linkem: van rajta egy könyv, amit ingyen letölthetsz, abban benne van minden részletesen.

[link]


Ui: jelenleg a rendszert újjá építik, mert annyi felhasználó lépett be az utóbbi napokba, hogy nem bírta el a szerverük, az oldalon majd megtalálod a képzési anyagot is csak még azt is fejlesztik. De regisztrálni azt szerintem tudsz. Próbáld ki ha gondolod.

Üdv: tymy

2009. márc. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Otthon végezhető munkával komolyabb összeget nem lehet keresni, ha egyáltalán létezik otthon végezhető munka...
2009. márc. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!