Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hallott valaki a 1ST 2011...

Karolina 01 kérdése:

Hallott valaki a 1ST 2011 Pénzügyi Szolgáltató Kft-ről? (budapesti cég hitelekkel foglalkozik) Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Érdekelne,hogy megbízhatóak-e.
2011. ápr. 12. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:

2010 novemberében alakult és ha megnézed a cégjegyzék.hu-n, kiderül, hogy alap össztőkével (500.000 Ft), 1 taggal és rengeteg tevékenységgel, pl. építőipar, saját ingatlan bérbe adása stb. Ebből természetesen következik, hogy felejtsd el és keress normális céget. 500e Ft-ból nem fog tudni nagy hiteleket folyósítani... nem is folytatom.

De legalább megkérdezted, és nem beleugrottál valami hülyeségbe, ez dicsérendő.

2011. ápr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bálint Hanni válasza:
Én most érdekllődtem náluk. Kaptam egy általános szerződést is, hogy átolvassam. Már az feltűnő, hogy sem a szerződés fejlécében nincs feltüntetve a cégnek a címe, adószáma, cégj.száma, csak a neve. illetve a végén is csak keltezés van, ill az én aláírásom és személyi ig.számom. Nekik miért nincs kialakított hely aláírásnak??? Miért nincs a szerződésben sehol adószám, cím stb??? Mi így inkább nem foglalkoztunk velük!!! Ti se tegyétek! Esetleg meg lehet próbálni, hogy ügyvédi letétire utaljanak ők is, ti is, és az ügyvéd utaljon tovább, amikor mindenki teljesítette a feltételeket. De nem hiszem, hogy ilyenbe belemennének!
2011. nov. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!