Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A helyzet az hogy 19 éves...

A helyzet az hogy 19 éves vagyok 2 éves koromban a gyámhatóság anyukáméktól nagyszüleimhez helyezett el. Valaki van hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Jelen pillanatban is itt lakok és csak ők élnek már csak... Viszont 18 éves koromig itt is kell lennem de mivel elmúltam 18 éves így a gyámság megszűnt.Rossz a viszonyunk nagyon és el akarnak küldeni.Tanulok még és így a havi családi pótlékom kB 10ezer Ft ami gyakorlatilag semmi ha mégis "kivágnak" mer megtehetik elméletileg akkor mi csináljak? nem jár ilyen embereknek valami havi szintű segély?hogy elmenjek albérletbe vagy valahova?!?!?
2009. márc. 4. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy senki sem maradhat ellátás nélkül, úgyhogy szerintem menj az önkormányzathoz, a családsegítőbe, a munkanélküli központba, bárhova ahonnan segítség érkezhet.

Sajnos csak ennyit tudok mondani.

Sok sikert!

2009. márc. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha tanulsz és a szüleid nem élnek már akkor árva ellátásra is jogosult lehetsz.
2009. márc. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!