Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok, milyen diákmun...

16 éves vagyok, milyen diákmunkát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
ez a kérdés engem is érdekelne...
2009. márc. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
54%

engem is.......

Válaszoljon valaki, legyen szíves!

2009. jún. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

Sziasztok!Javaslom nézzetek szét a diákszövetkezetnél ők tudnak nektek segíteni. (www.rebusz.hu, www.furgediak.hu, stb) a legjellemzőbb munkák a mezőgazdaságik-pl kukoricacímezés(nehéz munka de jól fizet) gyümölcsszedés, illetve promóciós munkák: szórólapterjesztés stb. Sok sikert!

16/l

2009. júl. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
előző voltam *címerezés bocsi elírtam.
2009. júl. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
77%
hát ez attól is függ, hogy az ország melyik részében akartok diákmunkát vállalni...
2009. júl. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%
Javaslom, hogy ne dolgozzatok, mert az ilyenek veszik el nyáron a diákmunka lehetőségeket az egyetemistáktól, akik azért dolgoznának hogy legyen miből lakást fizetni meg enni meg egyetemre járni. Nektek még semmi költségetek nincs, azért mert kell egy új ruha amit anyuci valószínűleg okkal nem vesz meg, nem kell elvenni másoktól a helyet akinek TÉNYLEG szüksége van rá. Két nyár óta nem tudunk dolgozni mert belepik a középiskolások a helyeket. Akkor dolgozzatok év közben is ahogy mi is tesszük iskola mellett! Napi 3-4 órát és akkor lesz a sz.rjaitkora pénzetek, nem kell elvenni a nyári melót az egyetemisták elől.
2010. ápr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
A diákmunkát okkal hívják diákmunkának és nem egyetemisták munkájának. Bárki jelentkezhet rá, és nincs jogod a középiskolásokat szidni, hogy elveszik tőled a munkát. Én 17 éves vagyok de nem azért keresek már másfél éve diákmunkát, hogy "anyucitól ruhát kérjek" hanem hogy az érettségire, jogsira, és a továbbtanulásra gyűjtsek. Úgyhogy inkább szólj be azoknak, akiket 50 évesen alkalmaznak diákmunkára, mert nincs más munkájuk és ezzel tőlünk veszik el a lehetőséget.
2010. máj. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Hát már ne is haragudj, de ez nagyon nagyon gáz,amit írtál..hogy ne vegyük el a munkát az egyetemisták elől??? ...
2010. máj. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Ugyan olyan diák az egyetemista mint a középiskolás. Mi az hogy 50 éveseket foglalkoztatnak diákmunkára? Az nem lehetséges mert nincs jogviszonyuk és eléggé megszívná a diákmunka központ ha kiderülne. Márpedig kiderül mert én is sokat melózok és vagy óránként jön ellenőr. Egyetértek a középiskolásokat leküldővel, mert valóban (tisztelet a kivételnek) sokaknak nem az alapvető életfeltételeiket szükséges megteremteni belőle. Nálunk is dolgozik egy 16 éves lány, amint megkapja a havi lóvét, veszi az új trendi márkás ruhákat, más meg az ilyen miatt él kenyéren meg vízen.
2010. máj. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Valószínű azért tudják elvenni előletek a munkát a középsulisok mert jobban dolgoznak.. erre más magyarázat nincs..A munkáltatót nem az érdekli hogy minél fiatalabb, hanem hogy minél jobb munkaerő legyen..
2010. júl. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!