Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 16 leszek augusztusba, nyáron...

16 leszek augusztusba, nyáron milyen munkalehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
Pesten gondoltam,és az érdekelne hogy milyen munkák vannak, amit így nyárra el lehetne vállalni.
2009. márc. 6. 15:37
 1/3 anonim válasza:
100%

szia! en romaniaba lakom es en is augusztusba leszek 16..

nalunk szorolapokat osztogathatsz vagy strandon kisozlgalo vagy MC takarito meg ilyenek.. de menj el egy munkakozvetito irodaba es ott erdeklodj hogy 16 eveseknek milyen munkat ajanlanak :)

sok siekrt:P

pusz

2009. márc. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
nézd meg a diákszövetségek kínálatát... ott nálatok van dögivel..:S én tavalya melodiákkal voltam Db-ben konzervgyárban dolgozzni, hát gusztustalan egy vmi,de legalább tanulsz alázatot:D sok sikert.. :)
2009. márc. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Az elozo valaszolo a romaniai melyik megyeben laksz??? En is romaniaban lakok kovaszna magyeben de nem tudom hogy lennenek itt diakmunkak.
2009. márc. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!