Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A hetekben találtam egy...

A hetekben találtam egy oldalt miszerint sportfogadási tippeket osztogatnak, pénzért. Több napig figyeltem az oldalt és úgy döntöttem, hogy előfizetek. (? )

Figyelt kérdés
A pénzt elküldtem és kb.5 nap múlva írtam, hogy meg-e érkezett a csekk. Normális választ nem kaptam csak egy tippet. Természetesen a tipp nem jött be de az oldalukra úgy rakták ki, hogy bejött. Írtam pár e-mailt. Normális választ most sem kaptam egyszerűen elküldtek a fenébe. Az illető címe, neve, bankszámla száma is megvan. Lehet tenni valamit ez ügyben?
2011. ápr. 28. 14:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Erről még nem hallottam. Melyik oldal ez?
2011. ápr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
szerencsetippek.blogspot.com
2011. ápr. 28. 17:52
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy profi sportfogadó nagy ívben elkerüli a tippmixet, nem a tét nagyságával akar aratni, hanem a rendszeresen pozitív egyenlegével. Van értelme a fizetős oldalaknak, de csak évekre visszamenőlég bizonyított hasznot hozó végeredménnyel. Amúgy csak pénzkidobás, bárki tud tippeket feltenni ha fizetnek pláne ha fizetnek érte a tapasztalatlan kezdők. Tanulópénznek vedd ezt az összeget, fel a fejjel :)
2011. ápr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Hello! Én is igy jártam a napokban... irj emailt , lehet ugynaz a személy és akkor már fel lehetne lépni elllen, igazi piti csaló .. de hány embert megkárosít. Igaz kis pénzről van szó, ár ezer Ft, de sok kicsi sokra megy.
2011. júl. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Melyik oldallal jártál így?
2011. júl. 19. 15:33
 6/13 anonim válasza:

[link]

Érdekes módón most délutánra már meg is szünt az oldal...

2011. júl. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Illetve volt egy ilyen oldal is ami keringett, de az is eltűnt hirtelen : [link]
2011. júl. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem örüljetek hogy ennyivel megúsztátok. Egy dolgot használnak ki ezek az oldalak/emberek. Azt hogy csomóan akarnak valódi munka és tudás nélkül pénzt csinálni és ennek reményében sokan hajlandóak pénzt befektetni. Ti buktatok pár ezret, de tapasztalatban rengeteget nyertetek. Mégpedig hogy ingyenpénz olyan nincs.
2011. júl. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Több olyan oldal van a neten ahol találhatsz tipeket, ahol többen osztják meg napi szelvényeiket.. ezekből "mazsolázva" is hasonló eredményekre lehet jutni mint ha fizetsz egy ilyen kóklernek.

Viszont amit ajánlok oldal, igaz ez is fizetős de korrekt és nagyon jó akár tapasztalatszerzésnek is :) www.napitutitippek.hu

2011. júl. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én is találtam pár oldalt ahol korrektek és jók a tippek. A napitutitippek.hu-t én is kipróbáltam és jó, a kingtipp.blogspot.com amin most szünet, van szintén nagyon jó.
2011. júl. 20. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!